getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít
mediacachable:1

Studie Aminexil Clinical 5: až o 20 % více vlasů za 8 týdnů!

Studie Aminexil Clinical 5:   až o 20 % více vlasů za 8 týdnů!
 • favoris

Dermatovenerologická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze testovala kúru proti vypadávání vlasů Dercos Aminexil Clinical 5. Přečtěte si, jak testování dopadlo i jak probíhalo.

Skvělé výsledky pro Dercos

Studie prokázala pozitivní výsledky proti vypadávání vlasů a na zlepšení hustoty vlasů za velmi dobrých bezpečnostních podmínek. Ideálně je vhodné aplikaci dodržet 12 týdnů anebo ji zopakovat. U jednoho z pacientů došlo k nárůstu až 20 % vlasů (u dalších například o 15 % nebo 18 %) za dobu 8 týdnů používání kúry Dercos Aminexil Clinical 5 a Dercos Posilujícího šamponu.

Do studie bylo zahrnuto 8 pacientů (3 muži a 5 žen) se zvýšeným výpadkem vlasů z metabolických, hormonálních nebo neznámých příčin. Průměrný věk žen byl 40 let  a průměrný věk mužů 31 let.

U pacientů proběhlo při první návštěvě klinické vyšetření, odběr krve a trichoskopické skenování pro zjištění hustoty vlasů před počátkem léčby. Odběr krve vyloučil u všech pacientů odchylky v počtu červených krvinek, železa a zinku.

8 týdnů testování a sledování výsledků

Pacienti si pak po dobu 8 týdnů umývali vlasy Dercos posilujícím šamponem a zároveň si na místa s prořídlými vlasy aplikovali 1x denně kúru Aminexil Clinical 5. Po 8 týdnech všichni absolvovali kontrolní vyšetření k posouzení efektu léčby a monitorování nežádoucích účinků.

Při klinickém vyšetření před započetím léčby byl trakční (vytrhávací) test pozitivní u všech pacientů. Po 8 týdnech se stav u 2 pacientů mírně zlepšil a u 6 zcela znormalizoval. V průměru došlo k zahuštění sledovaných míst o 13,3 %. U žádného pacienta se hustota vlasů nesnížila.

Výsledky před a po

Jak byli spokojeni samotní pacienti?

Pacienti byli spokojeni s aplikačním nástavcem Aminexilu, který umožňuje snadné a cílené ošetřování prořídlých míst a umožňuje stimulovat pokožku během aplikace. Stejně tak ocenili Posilující šampon pro jeho příjemné kosmetické vlastnosti. Pro lepší účinek je doporučeno šampon při mytí v mokrých vlasech ponechat po dobu 2-3 minut.

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Aminexil Clinical 5
 • AMINEXIL CLINICAL 5 - pro ženy
 • Best-seller

  Posilující šampon - doplněk kúry proti vypadávání vlasů
 • Nejčtenější

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Mineralizující voda

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. A právě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu a vlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

  Přečíst článek

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

  Péče o vlasy

  Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

  Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání. Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní regenerační řadu 3 přípravků DENSI-SOLUTIONS!

  Přečíst článek

  go to top