OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Proč se ženy ve věku 40+ usmívají?

Je vám 40, buďte ráda. Užívejte si rodinný život a úspěšnou kariéru, pusťte se do nového sportu a připadejte si prostě krásná. Existuje mnoho způsobů, jak se cítit skvěle, když je vám přes 40.

Úspěch v práci


Když se přehoupne čtyřicítka, ženy vědí, v čem jsou dobré, a v práci mohou opravdu zazářit. Využijte své zkušenosti a opravdu se snažte – tak například můžete být mentorkou mladším kolegům nebo třeba navrhněte procesní řešení. To, že vás kolegové ocení, v práci povede nejen k pozitivní pracovní atmosféře, ale také pozvedne pracovní morálku, a vám to na tváři vykouzlí úsměv.

Nový sport

Možná se ke sportu vracíte po několika letech, kdy jste měla pauzu, nebo chcete do svého cvičebního programu zařadit novou aktivitu. Ať už tak nebo tak, pro ženy každého věku existuje obrovské množství možností s různou obtížností. Vylepšete si postavu a oživte si vzpomínky z dětství třeba na hodinách baletu. Jde o skvělý způsob, jak elegantně spálit kalorie a užít si příliv endorfinů. A pokud jste na štíru s časem, mějte na paměti, že i krátké vyběhnutí po práci nebo o víkendu vám přinese pocit štěstí a bude vás motivovat.

Prostě krásná

Uvnitř i navenek – je důležité, abyste se vždy cítila krásná. Zdravá a vyvážená strava tělu pomůže být v co nejlepší formě. Čtyřicítka je skvělým načasováním pro zdokonalení vašich smoothie koktejlů či detoxikačních receptů.
A navíc, dodržování pravidelné kosmetické rutiny vám zajistí rozjasněnou pleť, aby mohla zazářit i vaše vnitřní krása! Staňte se odborníkem na pleť a používejte přípravky určené přímo pro potřeby vaší pleti (jako například sérum s obsahem vysoce koncentrovaných aktivních látek získaných z přírody).

Zábava s přáteli

Jen málo věcí si užijete tak jako společně strávený čas s blízkými přáteli. Uspořádejte společný nedělní oběd a požádejte hosty, aby každý uvařil jeden chod. Jde o skvělý způsob, jak se pobavit a jak zároveň zapojit také děti – nikdo přece neříkal, že nemohou pomoci míchat těsto na koláč!

Náš ikonický přípravek

 • SUPREME NOČNÍ - obrázek výrobku
 • SUPREME - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Péče o pleť

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
  Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
  Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

  Přečíst článek

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top