Jak Mineralizující voda Vichy posiluje pleť?

Mineralizující voda Vichy je tím pravým spojencem, kterého potřebujete pro posílení přirozené obranyschopnosti pleti. Díky tomu pak bude vaše pleť zdravější a krásnější. A tady je návod, jak na to…

Aby bylo možné prokázat účinnost Mineralizující vody Vichy a detailně porozumět jejímu působení, Laboratoře Vichy provedly přinejmenším 13 vědeckých testů. Ty vyzdvihly schopnosti této vody, která skutečně pečuje o pleť.

Mineralizující voda Vichy: vyvažuje pH

Věděli jste, že Mineralizující voda Vichy dokonale respektuje úroveň pH vaší pleti? Děje se tak díky „pufrační kapacitě“, tedy schopnosti vyvažovat pH v kontaktu s podrážděním. Znečištění můžeme přirovnat například k útoku kyselinou, což způsobí nevyváženost pH na pleti. Vyvážená hodnota pH je však pro správné fungování pleti zcela zásadní. * Každodenní aplikací Mineralizující vody na obličej se vaše pleť stává silnější.

Mineralizující voda Vichy posiluje pleť

Mineralizující voda Vichy posiluje odolnost pleti vůči útokům z vnějšího prostředí – ať už se jedná o UVA záření či oxidativní stres. Mineralizující voda Vichy totiž posiluje obranyschopnost pokožky před antioxidanty.** Právě to je skvělý začátek v boji proti volným radikálům, jež mají na svědomí urychlení procesu stárnutí pleti. Vaše pleť je stříknutí za stříknutím silnější.

Mineralizující voda Vichy regeneruje pleť


Tato prospěšná vlastnost je objasněna několika účinky. Mineralizující voda Vichy nejen urychluje obnovu buněk, ale posiluje také kožní bariéru a zlepšuje kvalitu pleti.

* Klinický test na zklidňující účinek + POSTER (IFSCC Cannes 1998) + PUBLIKACE (Zklidňující účinek termální vody z Vichy po peelingu: klinická randomizovaná studie. Nouv. Dermatol. 2003) In vitro test na pufrační efekt
** In vivo test na kataláze pod UV + POSTER (Účinnost minerální vody při prevenci degradace katalázy způsobené uva zářením. AAD 2006). In vivo test na kataláze + PUBLIKACE (Účinek vody z Vichy na aktivitu katalázy ve stratum corneum. Int Jour. Cosm. Sc. 1996). In vitro test na kulturách keratinocytů

Redakce

Náš ikonický přípravek

Nejčtenější

Hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. Aprávě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu avlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy vroce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

Přečtěte si více