10 věcí, které jste nevěděli o Mineralizující vodě Vichy

Mineralizující voda Vichy pramenící uprostřed francouzské sopečné oblasti se během své cesty v hlubinách země obohacuje mnoha minerály a stopovými prvky. Jaká jsou její další tajemství?

  • Voda s výjimečnými schopnosti, objevená před 85 lety Dr. Haller, francouzský lékař z městečka Vichy, objevil sílu Mineralizující vody Vichy v roce 1931. Zjistil, že tato voda zlepšuje proces hojení ran. Začal následně zkoumat přínosy této vody pro pleť, a tak vznikla značka Vichy.
  • Mineralizující voda Vichy, unikátní průtok v hloubce 4000 metrů Dešťová voda mikroskopickými trhlinami v oblasti Auvergne vsakuje do země a proniká do křemenitého podloží. Při kontaktu s magmatickými skalami se obohacuje 15 minerály. Voda po mnoho tisíciletí protéká až do hloubky 4000 metrů, než se dostane opět na povrch – a to jen za několik týdnů. Voda Vichy je stáčena u pramene v hloubce 15 metrů.
  • Voda zahřátá na 140 ° C Během své dlouhé cesty v podzemí se Mineralizující voda Vichy přirozeně zahřívá. V hloubce 4000 metrů pak její teplota dosahuje 140 ° C a je obohacena oxidem uhličitým.
  • Voda Vichy, výjimečná mineralita Díky unikátní cestě v podzemí je Mineralizující voda Vichy obohacena 15 minerály s výjimečnou koncentrací 5.2 g / l. Jde navíc o termální vodu s nejrozmanitějším obsahem minerálů, která obsahuje nejvíce stopových prvků.
  • Unikátní formulační přístup Mineralizující voda Vichy je hlavní součástí vývojového procesu přípravků. Tato metoda umožňuje vybrat ty nejúčinnější aktivní ingredience a přesně změřit a prokázat jejich účinnost mnoha testy.
  • Voda se 3 účinky pro krásnou pleť Mineralizující voda Vichy posiluje, regeneruje pleť a obnovuje její rovnováhu. Její vlastnosti umožňují pleti lépe odolávat vnitřním a vnějším agresorům (UV záření, znečištění…).
  • Bezpečnost jako součást výrobního procesu Již od svého odběru je Mineralizující voda Vichy přísně kontrolována tak, aby zůstala čistá a nedotčená. Aby byla zaručena účinnost, jsou všechny formule hodnoceny pod dermatologickou kontrolou.
  • Zdravější a krásnější plať s Vichy Díky svému složení a bohatosti na minerály voda Vichy pleti dodává více síly k tomu, aby mohla bojovat s každodenními nepřáteli jako znečištění a UV záření.
  • Mineralizující voda Vichy – zklidnění pro citlivou pleť Má schopnost zklidnit podráždění, pomáhá přinést zklidnění a úlevu narušené či dokonce citlivé pleti.
  • Zásadní aktivní látka v přípravcích značky Vichy Mineralizující voda Vichy s mnoha nepřekonatelnými benefity je součástí všech řad přípravků péče o pleť značky Vichy.

Redakce

Náš ikonický přípravek

Nejčtenější

Hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. Aprávě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu avlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy vroce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

Přečtěte si více