OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání.

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní řadu 3 přípravků  DENSI-SOLUTIONS pro husté vlasy!

Jak Dercos Densi-Solution pomáhá bojovat se slabými a řídkými vlasy?

Kdo tvrdí, že se s řídkými vlasy se od určitého věku nedá nic dělat? Řada Densi-Solutions byla vyvinutá pro obnovení síly vlasů a pro jejich hustotu a objem, den po dni. Působí na vlasovou pokožku, hydratuje ji a zlepšuje její kvalitu. Zároveň působí na vlasové vlákno a obnovuje ho pro silnější, hustší a zdravě vypadající vlasy. Přípravky se svým účinkem navzájem doplňují.

Krok 1: Densi-Solutions Šampon pro silné vlasy

Šampon odstraňuje nečistoty vlasové pokožky a obnovuje vlasy od kořínků. Vlasovým vláknům dodává sílu a zdravý vzhled. Díky účinnému komplexu aktivních látek dodá vlasům objem a vyšší odolnost: Rhamosa je přírodní cukr, který stimuluje růst vlasového folikulu a zlepšuje kvalitu a pružnost vlasových vláken. Filoxan je patentovaná molekula vyrobená zkřemíku. Dostane se dovnitř vlasu a působí pro jeho dlouhodobou odolnost.

Krok 2: Densi-Solutions Regenerační balzám pro odolné vlasy

Regenerační balzám působí na vlasovou pokožku akořínky pro jejich obnovu i sílu. Formule se velmi rychle vstřebává do vlasů a okamžitě transformuje vlasové vlákno. Kromě Rhamosy, kterou již znáte z šamponu, obsahuje také: Menthapiperitu - esenciální olej známý pro své posilující vlastnosti a Ceramide, což je přírodní složka vlasů, které pomáhají zpevnit vlasové vlákno.

Krok 3: Densi-Solutions Kúra pro husté vlasy

A nakonec, hvězda řady Densi-Solutions – Kúra pro podporu hustých vlasů, která intenzivně působí na vlasové kořínky, aby vlasy s každou aplikací získaly na hustotě a síle. Aktivní látky Resveratrol a Stemoxydine pomáhají vlasům bojovat sexterními agresory a podporují správnou funkci kožních buněk.
 

Náš ikonický přípravek

Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy - obrázek výrobku

Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy

Zvyšte hustotu svých vlasů

( 5 recenzí )

Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy - obrázek výrobku

Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy

Zvyšte odolnost svých vlasů

( 1 recenzí )

Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů - obrázek výrobku

Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

Zvyšte množství svých vlasů

( 3 recenzí )

go to top