OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání.

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů
Dercos Densi-Solutions

Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní řadu 3 přípravků  DENSI-SOLUTIONS pro husté vlasy!

Jak Dercos Densi-Solution pomáhá bojovat se slabými a řídkými vlasy?

Kdo tvrdí, že se s řídkými vlasy se od určitého věku nedá nic dělat? Řada Densi-Solutions byla vyvinutá pro obnovení síly vlasů a pro jejich hustotu a objem, den po dni. Působí na vlasovou pokožku, hydratuje ji a zlepšuje její kvalitu. Zároveň působí na vlasové vlákno a obnovuje ho pro silnější, hustší a zdravě vypadající vlasy. Přípravky se svým účinkem navzájem doplňují.

Krok 1: Densi-Solutions Šampon pro silné vlasy

Šampon odstraňuje nečistoty vlasové pokožky a obnovuje vlasy od kořínků. Vlasovým vláknům dodává sílu a zdravý vzhled. Díky účinnému komplexu aktivních látek dodá vlasům objem a vyšší odolnost: Rhamosa je přírodní cukr, který stimuluje růst vlasového folikulu a zlepšuje kvalitu a pružnost vlasových vláken. Filoxan je patentovaná molekula vyrobená z křemíku. Dostane se dovnitř vlasu a působí pro jeho dlouhodobou odolnost.

Krok 2: Densi-Solutions Regenerační balzám pro odolné vlasy

Regenerační balzám působí na vlasovou pokožku a kořínky pro jejich obnovu i sílu. Formule se velmi rychle vstřebává do vlasů a okamžitě transformuje vlasové vlákno. Kromě Rhamosy, kterou již znáte z šamponu, obsahuje také: Menthapiperitu - esenciální olej známý pro své posilující vlastnosti a Ceramide, což je přírodní složka vlasů, které pomáhají zpevnit vlasové vlákno.

Krok 3: Densi-Solutions Kúra pro husté vlasy

A nakonec, hvězda řady Densi-Solutions – Kúra pro podporu hustých vlasů, která intenzivně působí na vlasové kořínky, aby vlasy s každou aplikací získaly na hustotě a síle. Aktivní látky Resveratrol a Stemoxydine pomáhají vlasům bojovat s externími agresory a podporují správnou funkci kožních buněk. Je klinicky prokázáno, že díky této kúře jsou vlasy hustší již po 6 týdnech používání.[1] Aplikuje se do suchých nebo mokrých vlasů, dle preference každého, ideálně 20 pumpiček alespoň 5krát týdně. 

[1] Klinická studie, 79 žen. 6 týdnů pravidelného používání řady Densi-Solutions.

Nejčtenější

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai

circle1circle2circle3circle4