DERCOS
Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy

Šampon - Šampon pro hustotu vlasů

Vlasová hmota je kombinací množství, hustoty a odolnosti vlasů. K jejímu snížení může dojít vlivem stárnutí a v důsledku environmetálního podráždění. Tento šampon s obsahem Filoxanu čistí vlasovou pokožku. Vlasům poskytuje sílu a hustotu.

DERMATOLOGICKÁ ÚČINNOST PRO HUSTŠÍ VLASY

 • +40 % více objemu po 1 použití*

  *Instrumentální test

  TYP VLASŮŘídnoucí & řídké vlasy
  PŘÍZNAKYÚbytek vlasové hmoty. Slábnoucí a oslabené vlasy.
  KDYNěkolikrát týdně
  BENEFITYZvyšuje hustotu vlasů

  3 stylingové tipy pro řídnoucí vlasy

  Nejste si jisti, jak upravovat své vlasy? Podělíme se s Vámi o odborné tipy a prozradíme vám, jak docílit maximálního objemu.

  Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

  Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání. Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní regenerační řadu 3 přípravků DENSI-SOLUTIONS!

  Klíčové ingredience pro zlepšení jemných vlasů v období po menopauze

  Máte teď, když je vám 50, jemnější vlasy? Máme pro vás tipy na top ingredience, díky nimž se kvalita vašich jemných vlasů v období postmenopauzy zlepší.

  Jak zvládnout vypadávání vlasů po porodu

  Většina novopečených maminek pozoruje několik měsíců po porodu znatelný výpadek vlasů. Ktomuto jevu se může navíc přidružit také obvyklé vypadávání vlasů, jež bylo během těhotenství zpomaleno.