SLOW ÂGESlow Âge - Noční péče

Noční krémy - Péče proti stárnutí pleti

První noční péče od Vichy, která obnovuje pleť a pomáhá jejímu okysličování.  Během noci pleť vyhlazuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky.
Unikátní přírodně zbarvená gelová textura, která se lehce vstřebává do pokožky. S obsahem antioxidačních aktivních látek proti stárnutí pleti: Resveratrol a Baicalin.

Clinically proven efficacy under dermatological control

  • Skin oxygenation increases*
  • Skin regeneration is improved**
  • -25% of the crow's feet wrinkles ***
  • -14%pigmentation***

*Measure of partiel 02 on 24 subjects
**Instrumental tests
*** Clinical scoring after 2 months on 52 women

TYP PLETIVšechny typy pleti
KDYVečer
BENEFITYObnovující a okysličující noční péče

Denní péče pro zvládnutí boje proti stárnutí pleti

SLOW ÂGE je jedinečná kombinace antioxidačního extraktu z kořenu Baicalinu, posilujícího Bifidusu, látky získané z probiotik, spolu s Mineralizující termální vodou z Vichy.

Fenomén URBAN AGING

Jaký vliv má na pleť život ve městě? Faktory, s kterými se v městském prostředí běžně setkáváme, např. kouření, smog a stres, spadají pod hromadný pojem Exposom a jsou velmi úzce spojené s předčasným stárnutím pleti.

Resveratrol, další účinný anti-agingový antioxidant?

Antioxidanty, známé svými anti-agingovými účinky, jsou ve světě kosmetiky velkou novinkou. Zjistěte snámi víc o  resveratrolu, který je odborníky oslavován pro svou schopnost zmírňovat vliv stresu, který se projevuje na pleti.

SLOW ÂGE NOČNÍ: Připravte svou pleť na další den

Věděli jste, že noc je dobou, kdy se přirozeně zvyšuje mikrocirkulace pleti a kyslík se dostává snadněji do buněk? Jde tedy o ideální čas, kdy se pleť regeneruje a může posílit svou obranyschopnost na další den. Zbavuje se tak stresu, projevů stárnutí i únavy.