getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Síla Mineralizující termální vody zrozené ve francouzských vulkánech pro silnější pleť.

Mineralizující termální voda Vichy

Síla Mineralizující termální vody Vichy pro posílenou pleť

Termální voda Vichy pramení přímo v srdci Francie v chráněné oblasti Auvergne. Během své tisícileté cesty do hloubky 4 000 metrů absorbuje 15 minerálů a minerálních živin, které jsou pro pleť nepostradatelné.

Mineralizující termální voda je hlavní aktivní ingrediencí všech přípravků péče Vichy.

Závazky

Průkopník v dermokosmetice

Doktor Haller se s termální vodou Vichy poprvé setkal začátkem 20. století během svého vedení Termálního centra Vichy. Jako první využil jejích terapeutických účinků v kosmetice a založil tak značku Vichy.

Jako průkopník dermokosmetiky vytvořil nové péče o pleť přesně podle typu pleti. V lékárnách vyvinul první sérum a zavedl kosmetické poradenství pro ženy. Vše tvořil na základě svého medicínského vzdělání.

Zrození Vichy

 • 50 př.n.l.
  Díky svým unikátním účinkům na pokožku, byly prameny uctívány Kelty (později také Římany) a staly se oblíbeným místem ke koupání.
 • 1677
  Po návratu z Vichy, markýza de Sévigné vychválila účinky termální léčby na dvoře Ludvíka XIV. a zavedla tak nový trend.
 • 1861
  Napoléon III. prohlásil Vichy největšími termálními lázněmi v Evropě.
 • 1931
  Laboratoře Vichy byly založeny dermatologem působícím v termálním centru, Dr. Hallerem, a ředitelem společnosti Grenoville Perfumes, Georgem Guérinem. První dermokosmetická řada nesla název Les Secrets de Vichy.
 • 1961
  Vichy otevřelo továrnu 4 km od termálních pramenů. Benefity termální vody se staly součástí všech přípravků VICHY.

Institut Vichy - Zdroj síly pro vaši pleť

přehrát

Rituál pro regeneraci pleti

Pouhých pár kroků od termálního pramene v Institutu laboratoří Vichy, našla mineralizující termální voda své využití a stala se součástí všech protokolů péče o pokožku, které byly vyvinuty a schváleny odborníky. Jejich cílem je přeměnit, obnovit a zregenerovat vaši pleť, tak aby byla silnější a krásnější.

Každý rituál vychází z vaší osobní diagnostiky, zohledňuje stav vaší pleti i životní styl a přeměňuje ji krok po kroku. Účinky jsou znatelné již po prvním ošetření.

Vaše individuální ošetření v lázních Vichy

Dermoporadce z francouzského Institutu Vichy vám předá osobní program kosmetické péče. Zahrnuje veškeré rituály, v kterých je zahrnuta péče o pleť s přípravky Vichy, automasážní techniky a přezkoumání životosprávy.

Nechte se námi vést. Pochopíme vás, bude vás hýčkat a poradíme vám. Vše jsme navrhli tak, abychom vás mohli podporovat v cestě za regenerací, odpočinku a krásné pleti. A to i po ukončení pobytu.

Profil Vaší pleti

Vaše osobní rutina péče o pleť

Vyčleňte si pár minut a odpovězte na otázky o vašem životním stylu a aspektech své pleti, které byste rádi zlepšili.

Sestavíme vám rutinu péče, která bude vyhovovat vaší pleti, a doplníme ji individuálními tipy.