Více než jen hydratace! Kyselina hyaluronová posouvá anti-ageing na další úroveň!

Proč je hydratující kyselina hyaluronová darem také v péči proti stárnutí pokožky?

Kyselina hyaluronová, tajemství hydratované a vyplněné pokožky. Nejúčinnější hydratační dermatologická aktivní látka. Ingredience, která zkrátka funguje. Nové technologie vstřebávání do pokožky ještě násobí její účinky. Inovace v procedurách a inovace ve složení ještě zvyšují účinky na vyplnění jemných linek. Od mikrojehliček koncentrované kyseliny hyaluronové pro difúzi do hlubší vrstvy pokožky až po několik jejích forem kombinovaných pro zvýšení účinnosti, přivítejte u další generace kyseliny hyaluronové.

Pro začátek, co vše potřebujete vědět o kyselině hyaluronové

  • Kyselina hyaluronová nefunguje osamoceně
    Jedná se ve skutečnosti o molekulu cukru (glycosaminoglycanu), která přitahuje vodu a hydratuje díky své specifické struktuře. 1000 násobek své váhy. Tolik vody dokáže kyselina hyaluronová navázat.
  • Kyselinu hyaluronovou musíte doplňovat každý den
    V průměru obsahuje tělo 15 gramů kyseliny hyaluronové. Třetina se každý den rozpadá, aby vytvořila prostor pro nové zásoby. Kyselina hyaluronová v pokožce se v epidermis během obnovy buněk rychle rozpadá, což znamená, že v pokožce její životní cyklus v pokožce je kratší než jeden den. Přesto že si tělo vytvoří každý den 3 gramy nové kyseliny hyaluronové, její produkce s věkem klesá.

Kyselina hyaluronová
Dokáže zadržet vodu až v množství1000 násobkuSvé váhy

Složení příští generace obsahují jak nízkomolekulární, tak vysokomolekulární formy kyseliny hyaluronové.


Nová složení s kyselinou hyaluronovou kombinující více jejich forem, jdou daleko za hranici hydratace a poskytují pokožce 360° benefity. Přípravky Liftactiv obsahují obě její formy pro dodání maximálního účinku pro pleť. 

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová dokáže zdvojnásobit množství hydratace v Stratum Corneum pro podporu funkce kožní bariéry a proti zánětům kůže. Nízkomolekulární fragmentovaná čistá kyselina hyaluronová, je zase klíčem k mladistvosti pokožky, dodává pokožce intenzivní hydrataci a je známo, že bojuje proti známkám stárnutí.

Koktejl kyseliny hyaluronové, aby pleť dostala více


Kombinace nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové spolu s dalšími ingrediencemi dokáže přesně zacílit kyselinu hyaluronovou vytvořenou přirozeně v pokožce. Testy prokázaly, že pravidelné doplňování kyseliny hyaluronové do pokožky pleť rozzáří, zmírní jemné linky a napomůže vyhlazení hlubších vrásek. Pleť je díky kyselině hyaluronové také jemnější.

S prokázanými dopady kyseliny hyaluronové na proces stárnutí, je načase zařadit tuto ingredienci do své pravidelné každodenní rutiny.

Redakce

Náš ikonický přípravek

LIFTACTIV

VITAMIN C Rozjasňující SÉRUM

Séra na obličej - Default

S antioxidačními složkami pro zářivější pleť 20 ml

MINÉRAL 89

Hyaluron-Booster Oční 15 ml

Oční krémy - Péče o okolí očí

Každodenní dávka síly pro oční okolí

Nejčtenější

PEPTIDY: SEZNAMTE SE S ANTI-AGINGOVOU INGREDIENCÍ, KTERÁ MĚNÍ VŠE

Peptidy jsou novou anti-agingovou ingrediencí, po které byste se rozhodně měli poohlédnout.
Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamin C – všechny tyto složky jsou na seznamu požívaných kosmetických ingrediencí. Skoro by se zdálo, že k nim každý měsíc přibude nová superaktivní látka. Nejnovější senzací, o které se teď v kosmetice mluví, jsou peptidy – krátké řetězce aminokyselin, z nichž mají některé schopnost opětovně obnovit produkci kolagenu a zpomalit tak proces stárnutí. Vysvětlíme vám, proč byste tuto anti-agingovou ingredienci měli znát.

Přečtěte si více