CAPITAL SOLEILHydratační ochranné mléko na obličej a tělo SPF 50+ Velmi vysoká ochrana

Ochranné mléko - Default

Opalovací mléko s UV ochranou vhodné pro celou rodinu. Nezanechává bílé skvrny a pocit mastné pokožky. Fluidní složení s hydratační, mléčnou texturou, která se snadno roztírá. Dostupné ve verzi SPF 30, 50+.

 • Voděodolný
 • Nezanechává bílé skvrny
 • Nezanechává pocit mastné pleti
 • Široké spektrum UVA a UVB filtrů
   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYAlespoň každé dvě hodiny
   BENEFITYHydratační ochranné mléko na tělo
   SPF FAKTOR50+
   SPECIÁLNÍ VLASTNOSTIVoděodolné

   Anti aging krémy: velký protivráskový průvodce

   Zmírněte známky stárnutí s nejlepšími krémy proti vráskám. Řekneme vám, jak je začlenit do vaší každodenní pleťové Vichy rutiny.

   Pigmentové skvrny: co je způsobuje a jak na ně?

   Víte, co způsobuje pigmentové skvrny na kůži, jaké jsou jejich typy a které produkty na ně skutečně pomáhají? Vše se dozvíte zde.

   Stárnutí pleti a pigmentové skvrny lze řešit

   Tmavé skvrny pokožky patří mezi nejčastější problémy, které ženy kromě vrásek od určitého věku řeší. Pigmentové skvrny se projevují především na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často bývá používáno ,,stařecké skvrny“, protože kvůli nim pokožka vypadá starší.

   Aknózní pleť v létě – názor dermatoložky

   Někteří pacienti sakné vlétě pozorují zlepšení stavu jejich pleti. Tento jev připisují pobytu na sluníčku a často mají tendenci neuvědomovat si negativní vliv slunečních paprsků při jejich nadměrném působení. Slunce může mít protizánětlivé účinky, ale pouze v případě, kdy mu pleť není vystavena až příliš. Zásadní je používat sluneční ochranu s vysokým SPF faktorem a omezit pobyt na přímém slunci.