DERCOS
Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

Péče o vlasy - Péče

Vlasová hmota je kombinací množství, hustoty a odolnosti vlasů. K jejímu snížení může dojít vlivem stárnutí a v důsledku environmetálního podráždění. Tato kúra spojuje antioxidační Resveratrol se zhušťujícím Stemoxydinem pro zvýšení množství vlasů. Díky stylingové složce vlasy drží a získávají objem již od kořínků.

KLINICKY PROKÁZANÁ ÚČINNOST POD DERMATOLOGICKOU KONTROLOU

 • Větší hustota vlasů a obnova vlasové hmoty za 6 týdnů.*

  *Klinický test, 179 žen, 6 týdnů

  TYP VLASŮŘídnoucí & řídké vlasy
  PŘÍZNAKYÚbytek vlasové hmoty. Slábnoucí a oslabené vlasy.
  KDYNěkolikrát týdně
  BENEFITYZvyšte množství svých vlasů

  3 stylingové tipy pro řídnoucí vlasy

  Nejste si jisti, jak upravovat své vlasy? Podělíme se s Vámi o odborné tipy a prozradíme vám, jak docílit maximálního objemu.

  Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

  Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání. Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní regenerační řadu 3 přípravků DENSI-SOLUTIONS!

  Klíčové ingredience pro zlepšení jemných vlasů v období po menopauze

  Máte teď, když je vám 50, jemnější vlasy? Máme pro vás tipy na top ingredience, díky nimž se kvalita vašich jemných vlasů v období postmenopauzy zlepší.

  Tipy, jak efektivně řešit vypadávání vlasů

  Nedopusťte, aby vám vypadávání vlasů ničilo sebevědomí – řiďte se našimi jednoduchými radami, jak vypadávání vlasů řešit, a sebevědomí vám rozhodně opět vzroste.