MINÉRAL 89Hyaluron-Booster Oční 15 ml

Oční krémy - Péče o okolí očí

Unikátní kombinace 89 % Mineralizující termální vody Vichy s kyselinou hyaluronovou přírodního původu a s čistým kofeinem.
Minéral 89 Hyaluron-Booster Oční je Vaše každodenní dávka síly pro oční okolí.
Minéral 89 Hyaluron-Booster Oční posiluje kožní bariéru oblasti očí, napomáhá vyhlazovat jemné linky a  redukovat výskyt tmavých kruhů pod očima a dosáhnout tak více odpočatého vzhledu.


 • Hydratuje 24h
 • Vyhlazuje drobné linky způsobené dehydratací
 • Redukuje tmavé kruhy pod očima - Rozjasňuje pokožku očního okolí
 • Posiluje kožní bariéru křehké, slabší kůže v očním okolí.

   AKTIVNÍ INGREDIENCE89 % Mineralizující termální vody Vichy - Kyselina hyaluronová přírodního původu - Kofein
   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYRáno + večer
   BENEFITYHydratuje - Vyhlazuje - Rozjasňuje

   Kyselina hyaluronová: cesta k zářivé pokožce

   Pokud chcete svou pleť povzbudit, měla by být kyselina hyaluronová určitě na vašem nákupním seznamu péče o pleť! Vysvětlíme, jak tato mimořádně hydratační látka působí na zvýšení "faktoru rozzáření" pokožky pro svěží a jasnější pleť.

   MINÉRAL 89 Hyaluron-Booster: Pro cestování a dlouhé lety

   Od nedostatku spánku, poškození UV zářením a znečištěním, tlak vkabině a klimatizace až po nenadálé změny teplot. Tito agresoři mohou mít z dlouhodobého hlediska výrazný dopad na zdraví vaší pleti.

   Hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

   Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. Aprávě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu avlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

   Chystáte se na festival? Udržte svou pleť svěží po celou jeho dobu!

   Letní festivalová sezóna je v plném proudu. Co sbalit a na co nezapomenout, aby vaše pleť zůstala po celou dobu svěží? Máme pro vás několik tipů, které vám usnadní situaci a nezatíží batoh!