CAPITAL SOLEILHydratační ochranné mléko na obličej a tělo SPF 30 Vysoká ochrana

Ochranné mléko - Ochrana obličeje a těla

Opalovací mléko s UV ochranou vhodné pro celou rodinu. Nezanechává bílé skvrny a pocit mastné pokožky. Fluidní složení s hydratační, mléčnou texturou, která se snadno roztírá. Dostupné ve variantě SPF 20, 30, 50+.

 • Voděodolný
 • Nezanechává bílé skvrny
 • Nezanechává pocit mastné pleti
 • Široké spektrum UVA a UVB filtrů
   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYAlespoň každé dvě hodiny
   BENEFITYHydratační ochranné mléko na tělo
   SPF FAKTOR30
   SPECIÁLNÍ VLASTNOSTIVoděodolné

   Stárnutí pleti a pigmentové skvrny lze řešit

   Tmavé skvrny pokožky patří mezi nejčastější problémy, které ženy kromě vrásek od určitého věku řeší. Pigmentové skvrny se projevují především na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často bývá používáno ,,stařecké skvrny“, protože kvůli nim pokožka vypadá starší.

   Tipy, jak v zimě ochránit pleť před poškozením v důsledku UV záření

   I když si to mnoho z vás nemyslí, zimní slunce může pleť poškodit a ovlivnit vznik slunečních skvrn i vrásek. Vysvětlíme vám, jak se v zimě vyhnout poškození pleti vlivem UV záření.

   Proč je potřeba denně používat opalovací krém s spf faktorem?

   Věděli jste, že faktory vnějšího prostředí (UV záření a znečištění) jsou zodpovědné až za 80 % stárnutí pleti?* Čtěte dál a zjistěte, proč je každodenní ochrana pomocí SPF faktoru pro budoucnost pleti tak důležitá.

   Chystáte se na festival? Udržte svou pleť svěží po celou jeho dobu!

   Letní festivalová sezóna je v plném proudu. Co sbalit a na co nezapomenout, aby vaše pleť zůstala po celou dobu svěží? Máme pro vás několik tipů, které vám usnadní situaci a nezatíží batoh!