DEODORANTMinerální deodorant
Roll-on

Deodoranty - Citlivá nebo depilovaná pokožka

Kombinace glukonátu zinku pro 48hodinovou ochranu proti zápachu a potu. Zklidňující účinek s provitamínem B5. Přináší svěží a čistý pocit.
Obohaceno o mineralizující vodu Vichy s 15 minerály.
Jemná ženská vůně.
Pro dospělé, kteří hledají deodorant, který je maximálně účinný a bezpečný.

   TYP PLETICitlivá pleť
   KDYRáno

   Jaký vliv má pot na pokožku?

   Pot je běžná reakce na horko, fyzickou námahu, stres a další podněty. Pokožka může kvůli němu ztrácet vlhkost a minerály. Co dalšího může pocení způsobit?

   Tipy, jak bojovat se skvrnami od potu

   Nejste si jistí, čím se řídit při výběru deodorantu, aby nezanechával žluté skvrny? Zde jsou ty nejlepší tipy, jak předcházet skvrnám od potu.

   Jak žít rychle, ale spokojeně

   Pomalé životní tempo je skvělé, ale není pro každého. Pokud se potýkáte spracovním stresem, hektickým životem vdomácnosti nebo se jen snažíte najít si pro sebe denně alespoň pět minut, zvažte naše lifestylové tipy, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Zkaždé minuty tak vytěžíte maximum a nebudete se cítit zavaleni úkoly a povinnostmi.

   Návaly horka v menopauze: příčiny, symptomy a jak se s nimi vyrovnat

   Návaly horka jsou jedním zmnoha nepříjemných symptomů provázejících menopauzu. Vtomto článku naše dermatoložka Karolin Koniac vysvětluje hlavní důvody, proč k návalům horka dochází, a má pro vás také tipy, jak s nimi bojovat.