LIFTACTIVCollagen Specialist SPF25

Denní krémy - Default

Denní péče proti stárnutí pleti se širokým spektrem ochrany UVA / UVB.
Biopeptid proti stárnutí, bioinženýrsky vytvořený protein extrahovaný ze zeleného hrášku, a vitamín Cg, antioxidant známý mimojiné pro své rozjasňující vlastnosti, jsou spojeni se širokým spektrem ochrany SPF25 tak, aby korigovaly známky ztráty kolagenu v pleti a chránili ji před poškozením v budoucnu.

 • Viditelně redukuje vrásky
 • Cílí na tmavé skvrny
 • Obnovuje kontury obličeje

PROKÁZANÁ ÚČINNOST:*

 • Ihned: Pokožka vypadá hladší (jemnější)
 • Po 8 týdnech:
  vrásky -44%
  pigmentace -30%

  *Instrumentální test na 57 ženách během 8 týdnů

  AKTIVNÍ INGREDIENCEBiopeptidy, Vitamin Cg, Kyselina glykolová
  TYP PLETIVšechny typy pleti
  KDYRáno
  BENEFITYRedukuje vrásky, cíli na tmavé skvrny, obnovuje kontury obličeje
  TEXTURAPříjemná, svěží textura
  SPF FAKTOR25

  Vitamíny na pleť: Které jsou nejdůležitější a jak docílit co nejlepších výsledků?

  Vitamíny jsou pro naše tělo životně důležité: Jejich organické molekuly nás chrání před škodlivými látkami, podílejí se na látkové výměně a produkci energie a pomáhají vytvářet hormony, enzymy a krevní buňky. Proto mají rozhodující vliv na naše zdraví, pohodu - a vzhled! Naše pleť totiž potřebuje vitamíny, aby dokázala správně fungovat a ubránit se vnějším vlivům. V následujícím článku vám vysvětlíme, jak působí vitamíny na pleť, co přesně umí, a jak je nejlépe používat.

  Kolagen: důležitý stavební prvek pro pokožku a celé tělo

  Hladká a pevná pokožka, silné klouby a stabilní kosti: Kolagen získává stále větší pozornost v souvislosti s krásou a bojem proti stárnutí. Pro udržení mladistvosti pokožky a těla je téměř nepostradatelný. Ale co přesně je kolagen a jaký prospěch můžete mít z jeho účinků?

  Jak pleťový krém ovlivňuje kolagen a rutinu proti stárnutí?

  Tvořen pokožkou, ukrývající tajemství její pevnosti, přesto se z ní po 20. roce života postupně ztrácí. Jak získat zpět ztracený kolagen je jednou z nejpalčivějších otázek a nejprogresivnějších oblastí dermatologie: aktivní ingredience nyní dokáží tento protein, který působí proti vráskám a stárnutí pleti déle zachovat a obnovit.

  Stárnutí pleti a pigmentové skvrny lze řešit

  Tmavé skvrny pokožky patří mezi nejčastější problémy, které ženy kromě vrásek od určitého věku řeší. Pigmentové skvrny se projevují především na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často bývá používáno ,,stařecké skvrny“, protože kvůli nim pokožka vypadá starší.