OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Vyzkoušejte anti-agingové sérum, aby vaše pleť opět zářila

Když se u vás objeví první symptomy související s menopauzou, může se zdát, že se stav vaší pleti dramaticky změní k horšímu, a to téměř přes noc. Správný kosmetický přípravek může ale vše napravit a dát vaši pleť zase do pořádku.

Vyzkoušejte anti-agingové sérum, aby vaše pleť opět zářila

Nový způsob, jak pleť zklidnit a vyhladit

Je známo, že menopauza může být doprovázena extrémně suchou pletí – vlivem hormonů pleť ve skutečnosti ztrácí 57 procent lipidů a také maz na povrchu pokožky. A výsledek? Nadměrně suchá, mdlá, tenká a křehká pleť. „Pleť v období po menopauze se vyznačuje velkým poklesem všech sebaceózních funkcí (funkcí souvisejících s tvorbou kožního mazu) – dochází ke snížení počtu aktivních mazových žláz i množství vylučovaného séba či oleje na pleti,“ říká Sarah Gora, Ph.D., vedoucí Medical a Scientific Relations pro značku Vichy v Kanadě. Ztráta lipidů vede k rozkladu vnějších vrstev pleti a zvyšuje ztrátu vody, což následně vede k suché, napjaté pleti se sníženou elasticitou a odolností. Abyste vyvážili ztrátu lipidů a dopřáli pleti výživu, zařaďte do své rutiny péče o pleť novou zbraň – Neovadiol Magistral Elixír od Vichy.

Tajné aktivní látky v našich sérech: omega mastné kyseliny

Možná jste už slyšeli o důležitosti omega mastných kyselin ve vašem jídelníčku. Omega mastné kyseliny obsahuje třeba kokosový olej, losos nebo avokádo. Tyto potraviny nejen výborně chutnají, ale mohou pomoci zklidnit zánět a předcházet nemocem. U omega tuků byly navíc prokázány extrémně příznivé účinky na zdraví vaší pleti. Když na zralou pleť v období menopauzy nanesete Neovadiol Magistral od Vichy, začnou na pleť působit tři klíčové aktivní látky (omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny), které obnoví všechny vrstvy pleti a poskytnou jí intenzivní výživu. Pleť je pak hutnější. „Spojení másla z karité, rýžového a saflorového oleje (tři aktivní ingredience vybrané pro dokonalou afinitu s pletí) zaručuje okamžitý účinek na ochranu kožní bariéry,“ dodává Dr. Sarah Gora. Po aplikaci séra si všimnete okamžitých výsledků: za méně než hodinu je pleť posílená a více projasněná.

Začněte s elixírovým rituálem

Krásná pleť v každém věku? S naším elixírem proti stárnutí, který je navržen speciálně pro zralou pleť, je to snadné.
„Jsme schopni vytvořit olej se suchým, nemastným finišem tak, že použijeme rovnovážný poměr aktivních přírodních a modifikovaných olejů,“ říká Dr. Sarah Gora. „Výhodou je lepší fluidnost, snadnější aplikace a rychlá absorpce.“
Tento multifunkční zázračný olej lze navíc použít: 1. Jako sérum: Aplikujte dvakrát denně před nanesením vaší běžné denní nebo noční péče.
2. Jako balzám: V dlani smíchejte jednu až dvě kapky oleje se svým obvyklým hydratačním přípravkem.
3. Jako masku: Pro intenzivnější výživu aplikujte na pleť 8-10 kapek, nechejte 10 minut působit, a poté zbytek přípravku setřete.

Náš ikonický přípravek

go to top