Řada SLOW ÂGE se rozrostla o dva členy. Seznamte se!

Zpomalení životního stylu je žhavým tématem posledních měsíců. A právě na tento aktuální trend jsme se rozhodli navázat i my, konkrétně řadou Slow Âge, za jejímž vznikem stojí zásadní myšlenka zpomalení životního stylu a tím i stárnutí.

Slow Âge řada

Na podzim roku 2016 laboratoře Vichy uvedly přípravek Slow Âge fluid - první denní péči s prokázanou účinností proti agresivním enviromentálním vlivům. Nyní se řada rozrůstá o další dva pomocníky -  Slow Âge denní krém a Slow Âge oční krém. Co od nich můžete čekat?

Jak žít a stárnout pomaleji?

Zdá se, že zpomalit je v dnešní zrychlené době čím dál větší problém. Žít rychleji ale neznamená žít lépe nebo kvalitněji. Základní podmínkou zpomalení života i stárnutí je dělat věci s klidem a nahradit kvantitu kvalitou. A to ve všech oblastech života, od práce až po rodinu. Je třeba si uvědomit, že rychlý způsob života vede také k rychlejšímu stárnutí a opotřebení pleti. Nemusí to být vidět dnes, zítra již možná ano. Pomalejší stárnutí začíná jednoduchými kroky, které lze aplikovat do každodenního života – správný pitný režim, zdravé jídlo, kvalitní spánek, pravidelné cvičení a také volba vhodné péče o pleť.

Novinka: Slow Âge Denní krém pro normální až suchou pleť

Jak jsme se již zmínili v úvodu, řada Slow Âge se rozrostla o dva nové členy. Prvním z nich je výživný denní krém pro normální až suchou pleť, který se od původní fluidní denní péče liší především bohatou, výživnou a komfortní texturou, která je ideální pro normální až suchou pleť. Je obohacena o nové aktivní látky: kyselinu hyaluronovou a glycerin, které mají za cíl zajistit optimální hydrataci pleti. Péče chrání a posiluje odolnost pleti vůči stárnutí (Bifidus a Baicalin) a zároveň koriguje jeho známky – vrásky (LHA), pigmentové skvrny (Vitamin CG) a ztrátu pružnosti. Má také SPF 30 pro ochranu před UVB a UVA zářením.

Slow Âge denní krém

Novinka: Slow Âge oční péče

Oční okolí je jedinečné a mnohem citlivější než zbytek obličeje. Vyžaduje tedy speciální péči, která se mu maximálně přizpůsobí. Druhá z novinek - Slow Âge oční péče se proto zaměřuje právě na známky stárnutí v očním okolí. Díky listům z gingko biloby zlepšuje kožní mikrocirkulaci a stimulaci lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očima, ztrátu pevnosti, jemné vrásky a opuchlost (kofein). Díky krému budou oční kontury vyhlazené a projasněné.

Redakce

Náš ikonický přípravek

SLOW ÂGE

Oční péče zaměřená na zpomalení projevů stárnutí pleti v očním okolí.

Oční krémy - Péče proti stárnutí pleti

Denní korekční & ochranný oční krém.

SLOW ÂGE

Denní péče zpomalující projevy stárnutí pleti

Denní krémy - Péče proti stárnutí pleti

Denní korekční & ochranný krém.

SLOW ÂGE

Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

Denní krémy - Péče proti stárnutí pleti

Denní korekční & ochranná fluidní péče.

Nejčtenější