NOVINKA Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Close

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Vyzkoušejte anti-agingové sérum, aby vaše pleť opět zářila

 • favoris

Když se u vás objeví první symptomy související s menopauzou, může se zdát, že se stav vaší pleti dramaticky změní k horšímu, a to téměř přes noc. Správný kosmetický přípravek může ale vše napravit a dát vaši pleť zase do pořádku.

Nový způsob, jak pleť zklidnit a vyhladit

Je známo, že menopauza může být doprovázena extrémně suchou pletí – vlivem hormonů pleť ve skutečnosti ztrácí 57 procent lipidů a také maz na povrchu pokožky. A výsledek? Nadměrně suchá, mdlá, tenká a křehká pleť. „Pleť v období po menopauze se vyznačuje velkým poklesem všech sebaceózních funkcí (funkcí souvisejících s tvorbou kožního mazu) – dochází ke snížení počtu aktivních mazových žláz i množství vylučovaného séba či oleje na pleti,“ říká Sarah Gora, Ph.D., vedoucí Medical a Scientific Relations pro značku Vichy v Kanadě. Ztráta lipidů vede k rozkladu vnějších vrstev pleti a zvyšuje ztrátu vody, což následně vede k suché, napjaté pleti se sníženou elasticitou a odolností. Abyste vyvážili ztrátu lipidů a dopřáli pleti výživu, zařaďte do své rutiny péče o pleť novou zbraň – Neovadiol Magistral Elixír od Vichy.

Tajné aktivní látky v našich sérech: omega mastné kyseliny

Možná jste už slyšeli o důležitosti omega mastných kyselin ve vašem jídelníčku. Omega mastné kyseliny obsahuje třeba kokosový olej, losos nebo avokádo. Tyto potraviny nejen výborně chutnají, ale mohou pomoci zklidnit zánět a předcházet nemocem. U omega tuků byly navíc prokázány extrémně příznivé účinky na zdraví vaší pleti. Když na zralou pleť v období menopauzy nanesete Neovadiol Magistral od Vichy, začnou na pleť působit tři klíčové aktivní látky (omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny), které obnoví všechny vrstvy pleti a poskytnou jí intenzivní výživu. Pleť je pak hutnější. „Spojení másla z karité, rýžového a saflorového oleje (tři aktivní ingredience vybrané pro dokonalou afinitu s pletí) zaručuje okamžitý účinek na ochranu kožní bariéry,“ dodává Dr. Sarah Gora. Po aplikaci séra si všimnete okamžitých výsledků: za méně než hodinu je pleť posílená a více projasněná.

Začněte s elixírovým rituálem

Krásná pleť v každém věku? S naším elixírem proti stárnutí, který je navržen speciálně pro zralou pleť, je to snadné.
„Jsme schopni vytvořit olej se suchým, nemastným finišem tak, že použijeme rovnovážný poměr aktivních přírodních a modifikovaných olejů,“ říká Dr. Sarah Gora. „Výhodou je lepší fluidnost, snadnější aplikace a rychlá absorpce.“
Tento multifunkční zázračný olej lze navíc použít: 1. Jako sérum: Aplikujte dvakrát denně před nanesením vaší běžné denní nebo noční péče.
2. Jako balzám: V dlani smíchejte jednu až dvě kapky oleje se svým obvyklým hydratačním přípravkem.
3. Jako masku: Pro intenzivnější výživu aplikujte na pleť 8-10 kapek, nechejte 10 minut působit, a poté zbytek přípravku setřete.

Náš ikonický přípravek

 • 7953NEOVADIOL MAGISTRAL
  Vyživující balzám obnovující hutnost pleti
  00Best SellerNEOVADIOLFACE CAREDenní krémyPéče proti stárnutí pleti
  NEOVADIOL MAGISTRAL Vyživující balzám obnovující hutnost pleti
 • 17306COMPENSATING COMPLEX
  Pokrokové remodelační sérum pro zralou pleť
  00NewNEOVADIOLFACE CARESéra na obličej

  Novinka

  COMPENSATING COMPLEX Pokrokové remodelační sérum pro zralou pleť
 • 9647MAGISTRAL ELIXIR Revitalizační olej52NEOVADIOLFACE CARESéra na obličejPéče proti stárnutí pleti
  MAGISTRAL ELIXIR Revitalizační olej
 • 17307Pro normální až smíšenou pleť51Best SellerNEOVADIOLFACE CAREDenní krémy
  Pro normální až smíšenou pleť
 • Nejčtenější

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top