OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Vyzkoušejte anti-agingové sérum, aby vaše pleť opět zářila

Když se u vás objeví první symptomy související s menopauzou, může se zdát, že se stav vaší pleti dramaticky změní k horšímu, a to téměř přes noc. Správný kosmetický přípravek může ale vše napravit a dát vaši pleť zase do pořádku.

Vyzkoušejte anti-agingové sérum, aby vaše pleť opět zářila

Nový způsob, jak pleť zklidnit a vyhladit

Je známo, že menopauza může být doprovázena extrémně suchou pletí – vlivem hormonů pleť ve skutečnosti ztrácí 57 procent lipidů a také maz na povrchu pokožky. A výsledek? Nadměrně suchá, mdlá, tenká a křehká pleť. „Pleť v období po menopauze se vyznačuje velkým poklesem všech sebaceózních funkcí (funkcí souvisejících s tvorbou kožního mazu) – dochází ke snížení počtu aktivních mazových žláz i množství vylučovaného séba či oleje na pleti,“ říká Sarah Gora, Ph.D., vedoucí Medical a Scientific Relations pro značku Vichy v Kanadě. Ztráta lipidů vede k rozkladu vnějších vrstev pleti a zvyšuje ztrátu vody, což následně vede k suché, napjaté pleti se sníženou elasticitou a odolností. Abyste vyvážili ztrátu lipidů a dopřáli pleti výživu, zařaďte do své rutiny péče o pleť novou zbraň – Neovadiol Magistral Elixír od Vichy.

Tajné aktivní látky v našich sérech: omega mastné kyseliny

Možná jste už slyšeli o důležitosti omega mastných kyselin ve vašem jídelníčku. Omega mastné kyseliny obsahuje třeba kokosový olej, losos nebo avokádo. Tyto potraviny nejen výborně chutnají, ale mohou pomoci zklidnit zánět a předcházet nemocem. U omega tuků byly navíc prokázány extrémně příznivé účinky na zdraví vaší pleti. Když na zralou pleť v období menopauzy nanesete Neovadiol Magistral od Vichy, začnou na pleť působit tři klíčové aktivní látky (omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny), které obnoví všechny vrstvy pleti a poskytnou jí intenzivní výživu. Pleť je pak hutnější. „Spojení másla z karité, rýžového a saflorového oleje (tři aktivní ingredience vybrané pro dokonalou afinitu s pletí) zaručuje okamžitý účinek na ochranu kožní bariéry,“ dodává Dr. Sarah Gora. Po aplikaci séra si všimnete okamžitých výsledků: za méně než hodinu je pleť posílená a více projasněná.

Začněte s elixírovým rituálem

Krásná pleť v každém věku? S naším elixírem proti stárnutí, který je navržen speciálně pro zralou pleť, je to snadné.
„Jsme schopni vytvořit olej se suchým, nemastným finišem tak, že použijeme rovnovážný poměr aktivních přírodních a modifikovaných olejů,“ říká Dr. Sarah Gora. „Výhodou je lepší fluidnost, snadnější aplikace a rychlá absorpce.“
Tento multifunkční zázračný olej lze navíc použít: 1. Jako sérum: Aplikujte dvakrát denně před nanesením vaší běžné denní nebo noční péče.
2. Jako balzám: V dlani smíchejte jednu až dvě kapky oleje se svým obvyklým hydratačním přípravkem.
3. Jako masku: Pro intenzivnější výživu aplikujte na pleť 8-10 kapek, nechejte 10 minut působit, a poté zbytek přípravku setřete.

Náš ikonický přípravek

 • Phytosculpt - obrázek výrobku

  NEOVADIOL

  Phytosculpt

  Denní krémy

  Zpevňující a remodelační péče o krk & kontury obličeje

 • Pokroková remodelační péče pro zralou pleť - obrázek výrobku

  NEOVADIOL

  COMPENSATING COMPLEX  - Pokroková remodelační péče pro zralou pleť

  Séra na obličej

  Zlepšuje hutnost, objem a jas pleti pro mladistvější vzhled.

 • MAGISTRAL ELIXIR - Revitalizační olej - obrázek výrobku

  NEOVADIOL

  MAGISTRAL ELIXIR - Revitalizační olej

  Séra na obličej

  Revitalizační olej posiluje pleť již od 1. hodiny, navrací jí mladistvý vzhled.

 • Best-seller

  Pokroková remodelační péče pro zralou pleť - Normální až smíšená pleť - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Péče o pleť

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
  Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
  Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4