OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Víte, jaká řada péče o pleť je pro vás ideální?

Pleť každého znás se s přibývajícími léty neustále mění, a proto je důležité tomu přizpůsobit i každodenní péči o ni. Seznamte se s přípravky, po kterých můžete sáhnout v každém věku života. Jejich účinnost navíc posílí Hyaluron-booster Minéral 89!

Řady Slow Âge, Liftactiv a Neovadiol nyní také najdete vlékárnách ve speciálních taštičkách se 4 miniprodukty, včetně boosteru Minéralu 89.

Hyaluron-booster Minéral 89 – posílení v jedné kapce

Minéral 89 je první věc, po které ráno po vyčistění pleti sáhnout. Jeho složení dokonale posiluje účinky všech péčí Vichy! Působí proti vnitřním i vnějším agresorům, má pozitivní vliv na funkci kožní bariéry, a den po dni zajišťuje, aby byla pleť více hydratovaná, tonizovaná a jasnější, jako by zářila zdravím.

Slow Âge – štít proti vnějším a vnitřním vlivům a prevence stárnutí

Jedinečná řada, za kterou stojí zásadní myšlenka zpomalení životního stylu a zároveň s tím i stárnutí pleti. Má prokázanou účinnost proti agresivním enviromentálním vlivům, jako je například UV záření nebo urban ageing (vliv městského prostředí na stárnutí pleti). Působí na korekci vzniklých projevů stárnutí (rýhy, vrásky, pigmentové skvrny) a zároveň jako prevence těch vznikajících.

Liftactiv – pro zářivou pleť, která vypadá mladší

Anti-agingová péče Liftactiv byla vyvinuta, aby pomáhala bojovat s každodenními známkami stárnutí zralé pleti – vráskami, ztrátou pevnosti a mdlým tónem pleti. Díky celodennímu liftingovému efektu vypadá pleť hladce a odpočatě. Obsahuje rostlinný cukr rhamnózu a přírodní adenosin pro posílení pleti proti stárnutí.

Neovadiol - zdravá a zářivá pleť během menopauzy a po ní

Řada Neovadiol byla vytvořena na základě hlubokých znalostí značky Vichy ohledně menopauzy. Pomáhá redukovat dopady menopauzy na vzhled pleti, zlepšuje její hutnost, více rýsuje kontury obličeje a podporuje zářivý vzhled.

Náš ikonický přípravek

Best-seller

Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti. - obrázek výrobku

Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

Denní korekční & ochranná fluidní péče.

( 73 recenzí )

go to top