NOVINKA  Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací  klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Zavřít

getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti
 • favoris

Kvůli pracovnímu vytížení, nedostatku spánku nebo také nevyvážené stravě může pleť vypadat unaveně a mdle. My však máme řešení – účinnou antioxidační kúru Liftactiv Fresh Shot!

Přebíhání mezi prací a osobním životem je často velmi obtížné. Dostaví se vyčerpání nejen vnitřní, ale i vnější. Pleť začne být mdlá, napjatá, unavená, ztrácí svůj jas a objevují se na ní vrásky. Když se k tomu přidá UV záření, špatná strava a znečištění, vše je ještě horší. Ale skvělá zpráva je, že se s tím dá bojovat a vaše pleť může vypadat svěže a odpočatě.

Jen 10 dní pro mladší a odpočatější pleť

Laboratoře Vichy, č. 1 v evropských lékárnách v péči proti stárnutí pleti*, obohatily řadu proti stárnutí pleti LIFTACTIV o unikátní novinku Liftactiv Fresh Shot – kúru složenou z přírodních a dermatologicky účinných látek. Obohacenou o Mineralizující termální vodu Vichy pro omlazenou a zářivou pleť, bez známek únavy. Okamžité vyhlazení zaručeno!

15 % čistého Vitamínu C

Hlavní aktivní složka, která je pro pleť nepostradatelná. Jako velmi účinný antioxidant působí proti oxidačnímu stresu a pomáhá bojovat s volnými radikály. Pleť chrání, podporuje syntézu kolagenu a je prevencí pigmentových skvrn. Díky němu je pleť zářivá, sjednocená a působí mladší.

Fresh Shot

Aktivní látky pro lepší kvalitu pleti

Fragmentovaná kyselina hyaluronová je jednou z klíčových látek pro hydrataci, pružnost a plnost pleti. Zároveň účinně bojuje s projevy stárnutí. Přírodní Neohesperidine a Polyfenoly z borovice přímořské jsou další silné antioxidanty, které bojují s volnými radikály a zlepšují mikrocirkulaci. Chrání pleť před poškozením, které způsobuje UVA záření a zlepšují její kvalitu.

Kdy a jak kúru aplikovat?

Po Fresh Shotu sáhněte vždy, když to vaše pleť potřebuje – tedy když je unavená, mdlá a zašedlá. Stačí 4 kapky jednou denně ráno před aplikací denní péče po dobu 10 dní.

*IMS – Pharmatrend a Paratrend mezinárodní údaje – péče proti stárnutí v 8 zemích – Francie, Itálie, Španělsko, Belgie, Nizozemí, Rakousko a Švýcarsko) - rok 2015 a 2016 – v hodnotě i objemu.

Náš ikonický přípravek

 • 23532Antioxidační intenzivní kúra proti únavě pleti4.814LIFTACTIVFACE CARESéra na obličejPéče proti stárnutí pleti
  Antioxidační  intenzivní kúra proti únavě pleti

  LIFTACTIV

  Antioxidační intenzivní kúra proti únavě pleti

  Séra na obličej

  BOJUJE PROTI ZNÁMKÁM STÁRNUTÍ & ÚNAVY. TONIZUJE PLEŤ. ZLEPŠUJE JAS PLETI.

 • Nejčtenější

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top