OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti

Kvůli pracovnímu vytížení, nedostatku spánku nebo také nevyvážené stravě může pleť vypadat unaveně a mdle. My však máme řešení – účinnou antioxidační kúru Liftactiv Fresh Shot!

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti
Liftactiv Fresh shot

Přebíhání mezi prací a osobním životem je často velmi obtížné. Dostaví se vyčerpání nejen vnitřní, ale i vnější. Pleť začne být mdlá, napjatá, unavená, ztrácí svůj jas a objevují se na ní vrásky. Když se k tomu přidá UV záření, špatná strava a znečištění, vše je ještě horší. Ale skvělá zpráva je, že se s tím dá bojovat a vaše pleť může vypadat svěže a odpočatě.

Jen 10 dní pro mladší a odpočatější pleť

Laboratoře Vichy, č. 1 v evropských lékárnách v péči proti stárnutí pleti*, obohatily řadu proti stárnutí pleti LIFTACTIV o unikátní novinku Liftactiv Fresh Shot – kúru složenou z přírodních a dermatologicky účinných látek. Obohacenou o Mineralizující termální vodu Vichy pro omlazenou a zářivou pleť, bez známek únavy. Okamžité vyhlazení zaručeno!

15 % čistého Vitamínu C

Hlavní aktivní složka, která je pro pleť nepostradatelná. Jako velmi účinný antioxidant působí proti oxidačnímu stresu a pomáhá bojovat s volnými radikály. Pleť chrání, podporuje syntézu kolagenu a je prevencí pigmentových skvrn. Díky němu je pleť zářivá, sjednocená a působí mladší.

Fresh shot news_2
Fresh Shot

Aktivní látky pro lepší kvalitu pleti

Fragmentovaná kyselina hyaluronová je jednou z klíčových látek pro hydrataci, pružnost a plnost pleti. Zároveň účinně bojuje s projevy stárnutí. Přírodní Neohesperidine a Polyfenoly z borovice přímořské jsou další silné antioxidanty, které bojují s volnými radikály a zlepšují mikrocirkulaci. Chrání pleť před poškozením, které způsobuje UVA záření a zlepšují její kvalitu.

Kdy a jak kúru aplikovat?

Po Fresh Shotu sáhněte vždy, když to vaše pleť potřebuje – tedy když je unavená, mdlá a zašedlá. Stačí 4 kapky jednou denně ráno před aplikací denní péče po dobu 10 dní.

*IMS – Pharmatrend a Paratrend mezinárodní údaje – péče proti stárnutí v 8 zemích – Francie, Itálie, Španělsko, Belgie, Nizozemí, Rakousko a Švýcarsko) - rok 2015 a 2016 – v hodnotě i objemu.

Náš ikonický přípravek

 • Antioxidační intenzivní kúra proti únavě pleti - obrázek výrobku

   

  Antioxidační intenzivní kúra proti únavě pleti

  Séra na obličej

  Bojuje proti známkám stárnutí & únavy. Tonizuje a zlepšuje jas pleti.

 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Péče o pleť

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
  Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
  Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4