OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti

Kvůli pracovnímu vytížení, nedostatku spánku nebo také nevyvážené stravě může pleť vypadat unaveně a mdle. My však máme řešení – účinnou antioxidační kúru Liftactiv Fresh Shot!

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti
Liftactiv Fresh shot

Přebíhání mezi prací a osobním životem je často velmi obtížné. Dostaví se vyčerpání nejen vnitřní, ale i vnější. Pleť začne být mdlá, napjatá, unavená, ztrácí svůj jas a objevují se na ní vrásky. Když se k tomu přidá UV záření, špatná strava a znečištění, vše je ještě horší. Ale skvělá zpráva je, že se s tím dá bojovat a vaše pleť může vypadat svěže a odpočatě.

Jen 10 dní pro mladší a odpočatější pleť

Laboratoře Vichy, č. 1 v evropských lékárnách v péči proti stárnutí pleti*, obohatily řadu proti stárnutí pleti LIFTACTIV o unikátní novinku Liftactiv Fresh Shot – kúru složenou z přírodních a dermatologicky účinných látek. Obohacenou o Mineralizující termální vodu Vichy pro omlazenou a zářivou pleť, bez známek únavy. Okamžité vyhlazení zaručeno!

15 % čistého Vitamínu C

Hlavní aktivní složka, která je pro pleť nepostradatelná. Jako velmi účinný antioxidant působí proti oxidačnímu stresu a pomáhá bojovat s volnými radikály. Pleť chrání, podporuje syntézu kolagenu a je prevencí pigmentových skvrn. Díky němu je pleť zářivá, sjednocená a působí mladší.

Fresh shot news_2
Fresh Shot

Aktivní látky pro lepší kvalitu pleti

Fragmentovaná kyselina hyaluronová je jednou z klíčových látek pro hydrataci, pružnost a plnost pleti. Zároveň účinně bojuje s projevy stárnutí. Přírodní Neohesperidine a Polyfenoly z borovice přímořské jsou další silné antioxidanty, které bojují s volnými radikály a zlepšují mikrocirkulaci. Chrání pleť před poškozením, které způsobuje UVA záření a zlepšují její kvalitu.

Kdy a jak kúru aplikovat?

Po Fresh Shotu sáhněte vždy, když to vaše pleť potřebuje – tedy když je unavená, mdlá a zašedlá. Stačí 4 kapky jednou denně ráno před aplikací denní péče po dobu 10 dní.

*IMS – Pharmatrend a Paratrend mezinárodní údaje – péče proti stárnutí v 8 zemích – Francie, Itálie, Španělsko, Belgie, Nizozemí, Rakousko a Švýcarsko) - rok 2015 a 2016 – v hodnotě i objemu.

go to top