OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti

Kvůli pracovnímu vytížení, nedostatku spánku nebo také nevyvážené stravě může pleť vypadat unaveně a mdle. My však máme řešení – účinnou antioxidační kúru Liftactiv Fresh Shot!

Novinka Liftactiv Fresh Shot: Intenzivní antioxidační kúra proti únavě pleti
Liftactiv Fresh shot

Přebíhání mezi prací a osobním životem je často velmi obtížné. Dostaví se vyčerpání nejen vnitřní, ale i vnější. Pleť začne být mdlá, napjatá, unavená, ztrácí svůj jas a objevují se na ní vrásky. Když se k tomu přidá UV záření, špatná strava a znečištění, vše je ještě horší. Ale skvělá zpráva je, že se s tím dá bojovat a vaše pleť může vypadat svěže a odpočatě.

Jen 10 dní pro mladší a odpočatější pleť

Laboratoře Vichy, č. 1 v evropských lékárnách v péči proti stárnutí pleti*, obohatily řadu proti stárnutí pleti LIFTACTIV o unikátní novinku Liftactiv Fresh Shot – kúru složenou z přírodních a dermatologicky účinných látek. Obohacenou o Mineralizující termální vodu Vichy pro omlazenou a zářivou pleť, bez známek únavy. Okamžité vyhlazení zaručeno!

15 % čistého Vitamínu C

Hlavní aktivní složka, která je pro pleť nepostradatelná. Jako velmi účinný antioxidant působí proti oxidačnímu stresu a pomáhá bojovat s volnými radikály. Pleť chrání, podporuje syntézu kolagenu a je prevencí pigmentových skvrn. Díky němu je pleť zářivá, sjednocená a působí mladší.

Fresh shot news_2
Fresh Shot

Aktivní látky pro lepší kvalitu pleti

Fragmentovaná kyselina hyaluronová je jednou z klíčových látek pro hydrataci, pružnost a plnost pleti. Zároveň účinně bojuje s projevy stárnutí. Přírodní Neohesperidine a Polyfenoly z borovice přímořské jsou další silné antioxidanty, které bojují s volnými radikály a zlepšují mikrocirkulaci. Chrání pleť před poškozením, které způsobuje UVA záření a zlepšují její kvalitu.

Kdy a jak kúru aplikovat?

Po Fresh Shotu sáhněte vždy, když to vaše pleť potřebuje – tedy když je unavená, mdlá a zašedlá. Stačí 4 kapky jednou denně ráno před aplikací denní péče po dobu 10 dní.

*IMS – Pharmatrend a Paratrend mezinárodní údaje – péče proti stárnutí v 8 zemích – Francie, Itálie, Španělsko, Belgie, Nizozemí, Rakousko a Švýcarsko) - rok 2015 a 2016 – v hodnotě i objemu.

Náš ikonický přípravek

 • Antioxidační intenzivní kúra proti únavě pleti - obrázek výrobku

  LIFTACTIV SUPREME

  Antioxidační intenzivní kúra proti únavě pleti

  Séra na obličej

  Bojuje proti známkám stárnutí & únavy. Tonizuje a zlepšuje jas pleti.

 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4