OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Dokonalá pleť: sen či skutečnost?

Pokud jste se někdy prohlíželi v zrcadle, zkoumali svou pleť a hledali drobné vrásky a nedokonalosti, nejste sami. Dosáhnout bezchybného vzhledu pleti se může zdát složité, ale není to nemožné.

Dokonalá pleť: sen či skutečnost?

Jak vypadá dokonalá pleť?

Jednotná definice ideální pleti neexistuje – kritéria mohou být ovlivněna vaším věkem, původem, kulturou a dokonce kosmetickými trendy. Roland Bazin, specialista na vědecké hodnocení v L’Oréal Research, uvádí, že dokonalá pleť má „jednotnou, pravidelnou texturu jako pokožka miminek a nejsou na ní viditelné póry. Je to pleť bez znamínek, viditelných žilek, která je zářivá a hladká.“

Bezchybná pleť v každém věku

Nedokážete odhadnout věk své nové kolegyně? Je docela možné, že vnímání stáří zakládáte na kvalitě pleti. Podle vědeckých studií vedených L’Oréal Research je právě kvalita pleti hlavním faktorem při určování věku, a jde tudíž o nejdůležitější aspekt při dosahování dokonalé pleti. Ženy s bezchybnou pletí jsou vnímány jako o pět let mladší – a těm se zářivou pletí hádáme až o deset let méně! Některé faktory naopak přispívají k tomu, že vaše pleť bude působit starší – sluneční expozice, kouření, okolní znečištění nebo nevhodné čistění mohou mít za následek to, že vaše pleť bude vypadat hrubě, mdle či drsně. Co tedy dělat? Omezte nebo úplně vynechejte kouření, chraňte se před UV zářením a pleť každý den hydratujte.

Omlaďte svou pleť minimasáží

Jak jednoduše dosáhnout bezchybného vzhledu pleti? Nabuďte svou pleť posilující masáží. Roland Bazin se s námi podělí o své triky, jak docílit dokonalé pleti. Na celý obličej jednoduše naneste hydratační krém a pleť masírujte vyhlazujícími pohyby směřujícími vzhůru. Pak se na každé straně obličeje štípejte – postupujte od brady směrem k uším, než se dostanete k čelu. Tato jednoduchá technika dodá kůži potřebnou stimulaci a rozzáří váš vzhled.

Náš ikonický přípravek

Make-up proti vráskám - obrázek produktu

LIFTACTIV FLEXITEINT Make-up proti vráskám

( 2 recenzí )

Novinka

H.A. EPIDERMIC FILLER Sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou - obrázek výrobku

H.A. EPIDERMIC FILLER Hyaluronové sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou

( 123 recenzí )

go to top