getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Boj proti akné na setkání s Dermablendem

Boj proti akné na setkání s Dermablendem
 • favoris

Lidé, které spojují problémy s akné a jeho léčba, se sešli na společné události Vichy!

Cílem společného setkání bylo odměnit pacienty tohoto kožního onemocnění za to, že se starají o svou kůži a především informovat lidi o metodách léčby akné.  Tato neobvyklá událost proběhla 21. 10. v Praze v budově L´oreál. kde mezi 52 přítomnými byli jak pacienti, kteří v minulosti měli těžké postižení kůže obličeje, zad nebo dekoltu a byli vyléčeni, tak i lidé s projevy akné, kteří se léčí v současnosti nebo se léčit chtějí.

Na programu bylo několik obohacujících přednášek, například na téma Akné a jeho typy, léčba, prevence akné hovořila dermatoložka MUDr. Lucie Jarešová, koučka Kamila Jetmarová vykládala o tom, Jak zvládat život s akné pomocí meditace a jógy. MUDr. Dagmar Peřková mluvila o tom, jak se správně stravovat, když trpíte akné. A naše skvělá školitelka Daniela Ondriková poradila posluchačům, jak zakrýt nedostatky kůže a prezentovala oblíbený Dermablend make-up značky Vichy.

Událost byla obohacena o dva příběhy pacientů, kteří se s tímto onemocněním setkali. Hovořili o tak rozsáhlém postižení, které vedlo k následné hospitalizaci a náročné léčbě.

Pacienti měli možnost vyzkoušet profesionální zakrytí kůže s projevy akné pomocí přípravku Dermablend a mohli se nechat i nalíčit! Nechyběl ani kvíz a losování o ceny, které věnovala značka Vichy. Na závěr dostal každý ze zúčastněných krásný dárek.

Budete se s námi také účastnit podobných setkáních i vy? Už teď se těšíme!

Setkání Dermablend

Náš ikonický přípravek

 • Best-seller

  3D KOREKCE 3D korekční vyhlazující make-up s výdrží až 16 h
 • Fixační pudr
 • Korekční tyčinka s výdrží až 14 h
 • Nejčtenější

  Dr. Prosper Haller a příběh o původu Vichy

  Hodnoty značky

  Dr. Prosper Haller a příběh o původu Vichy

  Vichy má bohaté zkušenosti ve vývoji inovativních přípravků, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám různých typů pleti. Podívejte se s námi na video, které zachycuje celý příběh o tom, jak Dr. Prosper Haller způsobil revoluci ve světě péče o pleť a o tom, jak jeho myšlenky nadále ovlivňují celý kosmetický průmysl.

  Přečíst článek

  go to top