Boj proti akné na setkání s Dermablendem

Lidé, které spojují problémy s akné a jeho léčba, se sešli na společné události Vichy!

Dermablend udalost

Cílem společného setkání bylo odměnit pacienty tohoto kožního onemocnění za to, že se starají o svou kůži a především informovat lidi o metodách léčby akné.  Tato neobvyklá událost proběhla 21. 10. v Praze v budově L´oreál. kde mezi 52 přítomnými byli jak pacienti, kteří v minulosti měli těžké postižení kůže obličeje, zad nebo dekoltu a byli vyléčeni, tak i lidé s projevy akné, kteří se léčí v současnosti nebo se léčit chtějí.

Na programu bylo několik obohacujících přednášek, například na téma Akné a jeho typy, léčba, prevence akné hovořila dermatoložka MUDr. Lucie Jarešová, koučka Kamila Jetmarová vykládala o tom, Jak zvládat život s akné pomocí meditace a jógy. MUDr. Dagmar Peřková mluvila o tom, jak se správně stravovat, když trpíte akné. A naše skvělá školitelka Daniela Ondriková poradila posluchačům, jak zakrýt nedostatky kůže a prezentovala oblíbený Dermablend make-up značky Vichy.

Událost byla obohacena o dva příběhy pacientů, kteří se s tímto onemocněním setkali. Hovořili o tak rozsáhlém postižení, které vedlo k následné hospitalizaci a náročné léčbě.

Pacienti měli možnost vyzkoušet profesionální zakrytí kůže s projevy akné pomocí přípravku Dermablend a mohli se nechat i nalíčit! Nechyběl ani kvíz a losování o ceny, které věnovala značka Vichy. Na závěr dostal každý ze zúčastněných krásný dárek.

Budete se s námi také účastnit podobných setkáních i vy? Už teď se těšíme!

Dermablend udalost

Setkání Dermablend

Redakce

Náš ikonický přípravek

Nejčtenější

Rozhovor: Unikátní projekt #ZaNormalniHolky

#ZaNormalniHolky je koutek ve světě internetu, který tu je pro podporu dívek a žen v jejich sebevědomí a sebedůvěře. Ukazujeme realitu, přirozenost a mluvíme o tom, o čem se na sociálních sítích prý nemluví, protože to není dost hezké. Balancujeme tam umělou dokonalost, která se na sociálních sítích považuje za standart a kvůli které mají často dívky problém s vlastní hodnotou.

Přečtěte si více