NOVINKA Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Close

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Antioxidační síla zlatých kořenů

 • favoris

Baicalin je bylina, která roste v čínském regionu Šen-si, a je vystavena velmi chladnému počasí a intenzivnímu UV záření. Kvůli extrémním podmínkám se Baicalin stal velmi odolný, aby dokázal přežít.

Díky tomu si jeho kořeny vyvinuly neuvěřitelnou sílu a jsou přezdívány 'zlatými kořeny'.


Již 2000 let je Baicalin jednou z 50 klíčových bylin používaných v tradiční čínské medicíně. Mezi tisíci čínských rostlinných druhů Vichy vybralo právě Baicalin, protože dokáže pleť komplexně chránit proti oxidaci, UVA záření a znečištění.

Vichy dokázalo předvést jejich působivou antioxidační sílu a prokázat, že jejich široké antioxidační spektrum je dokonce silnější než referenční molekuly jako je vitamin C a vitamin E.

Silný antioxidační extrakt z kořenu Baicalinu

Náš ikonický přípravek

 • 20956Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.4.661NewSLOW ÂGEFACE CAREDenní krémyPéče proti stárnutí pleti

  Novinka

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.
 • Nejčtenější

  Ingredience

  Posilující Bifidus získaný z probiotik

  Probiotika jsou živé organismy, které byly dlouho studovány pro jejich blahodárné účinky na naše zdraví a především na střevní mikroflóru. Bifidus je látka získaná kvašením bakterie Bifidobacterium Longum. Vichy inovovalo tuto neživou aktivní látku z probiotik, aby využilo její prospěšné účinky na pleť.

  Přečíst článek

  go to top