OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

10 situací, kdy vás svědí hlava, ale nemůžete se poškrábat!

Vlasová pokožka někdy svědí tak intenzivně, jako by vám chtěla poslat zprávu – „Udělej něco!" – ale staré, dobré poškrábání nepřichází v úvahu.

10 situací, kdy vás svědí hlava, ale nemůžete se poškrábat!

Volbou správného šamponu nikdy nebudete muset zažít v následujících situacích rozpaky:

Vězení

Pouta vám poměrně zásadně zabrání v tom poškrábat se. Možná ale budete muset to svědění snášet až do doby, kdy budete podmínečně propuštěni – nejsme si totiž jisti, že na policii mají Dercos Ultrazklidňující šampon od Vichy…

Veřejná doprava

Stojíte v autobusu, namáčknutí v podpaží nějakého cizince, děsná chvíle pro to se poškrábat. I když fyzicky zvládnete pohnout rukou a sáhnout si na hlavu, nevyhnete se znechuceným pohledům svých spolucestujících. Ne, to nechcete.

Červený koberec

Můžete si být 100% jistí, že i to nejnápadnější podrbání v historii drbání bude těmi otravnými paparazzi fotoaparátem zachyceno a vaše šance dostat se na seznam „best dressed“ tak bude zmařena.

Tchyně

Jenom čeká na vaši sebemenší chybu a vy víte, že to nenechá jen tak – tohle zmíní při každém rodinném setkání: „Zase Tě to tak svědí, zlatíčko?“ Nedopřejte jí to potěšení!

Supermarket

Ne, že by to bylo tak žinantní (no, i když to asi taky), ale poškrábat se s aspoň jednou taškou v každé ruce je fyzicky nemožné. Nesnažte se nás přesvědčit o opaku – všude po parkovišti pak budou vajíčka.

Na jevišti

Čekala jste roky, abyste zazářila jako Grizabella v muzikálu Cats a jediné, na co teď myslíte, jsou mravenci. Mravenci, ne kočky. Mravenci. Po celé vaší hlavě.

Ve frontě

Nesdílejte své kosmetické problémy s těmi dalšími ubohými dušemi čekajícími ve frontě v bance/v obchodě/na poště. Pokud se už vážně musíte poškrábat, jako trest se vzdejte svého místa.

Když zrovna jíte rukama

Ruce vzhůru! Pokud se poškrábete před či během jídla, kdy jíte rukama, opovržlivé pohledy svých spolustolovníků si rozhodně zasloužíte. Přinejmenším se s vámi nikdo nebude chtít dělit.

U zubaře

Je téměř nemožné se v téhle situaci poškrábat… Což nás taky přivádí k jiné věci: proč se zubaři vždycky na něco ptají, když máte otevřenou pusu?

Při jízdě na kole

Velmi neuvážené, pokud zrovna náhodou nepatříte mezi ty, kdo umí jezdit na kole bez držení. A pokud ano, naučte nás to, prosím!

Nejčtenější

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Péče o pleť

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

Přečíst článek

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Péče o pleť

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

Přečíst článek

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai

circle1circle2circle3circle4