OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít
OBJEVTE SVOU OPTIMÁLNÍ PÉČI O PLEŤ

OBJEVTE SVOU OPTIMÁLNÍ PÉČI O PLEŤ
A VYUŽIJTE NAŠI SPECIÁLNÍ NABÍDKU!

Laboratoře Vichy přináší SkinConsultAI unikátní diagnostiku vyvinutou ve spolupráci s dermatology na základě 15letého výzkumu stárnutí pleti s využitím umělé inteligence. 


SkinConsultAI analýza pleti od Vichy ve třech krocích rozpozná 7 hlavních stránek stárnutí pleti.


1. Udělejte si selfie
2. Vyplňte informace o svém profilu
3. Objevte výsledek matrixu vaší pleti


Na základě diagnostiky určené pro všechny typy pleti SkinConsultAI přináší individuální vyhodnocení stavu vaší pokožky. Tento test určí silné a slabé stránky vaší pokožky a doporučí produkty péče o pleť ušité na míru. Díky tomu můžete efektivně řešit jednotlivé projevy stárnutí pleti.

SkinConsultAI můžete nyní vyzkoušet ZDE.
Doporučujeme spustit diagnostiku na mobilním telefonu pro možnost pořízení okamžité selfie. SkinConsultAI můžete na mobilním telefonu otevřít také pomocí nascanování QR kódu.

Zjistili jste si svou optimální rutinu péče o pleť? Nyní pro Vás máme speciální nabídku. Při koupi produktů péče o pleť Vichy v celkové hodnotě nad 690 Kč získáte hodnotný balíček s miniprodukty!


V nabídce jsou 2 druhy balíčků – Liftactiv Specialist a Neovadiol. Každý balíček obsahuje 2 x 15ml krém, vzoreček pleťového boosteru Minéral 89 a také slevový kupon v hodnotě 100 Kč na další nákup péče o pleť Vichy s platností do 15. 11. 2020.

Speciální nabídku můžete využít v partnerských lékárnách Vichy do vyčerpání zásob balíčků.

NAJÍT LÉKARNU