OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

20220923 Xmas visual 585x585 CZ (1).jpg

BUĎTE TOU NEJZÁŘIVĚJŠÍ OZDOBOU LETOŠNÍCH VÁNOC S DÁRKY OD VICHY


Máte možnost výběru ze 6 druhů taštiček podle potřeb Vaší pleti, nebo pleti těch, kterým chcete udělat pod stromečkem radost:

Péče Minéral 89 s obsahem 89 % Termální vody Vichy vulkanického původu a kyseliny hyaluronové společně s péčí Aqualia Thermal hydratuje vaši pleť a dodává jí zářivý vzhled. Vánoční dárkové balení obsahuje Minéral 89 Hyaluron-Booster 50 ml a Aqualia Thermal Riche denní péči 50 ml.

Anti-age péče Liftactiv Collagen Specialist je určena pro komplexní péči proti vráskám a ztrátě kolagenu v pleti. Vánoční dárkové balení obsahuje zpevňující denní péči Liftactiv Collagen Specialist 50 ml a korekční noční péči Liftactiv Collagen Specialist 50 ml.

Anti-age řada Liftactiv Supreme je určena pro vyplnění a zpevnění pleti a redukci vrásek. Vánoční dárkové balení obsahuje Liftactiv Supreme denní péči pro normální až smíšenou pleť 50 ml a sérum Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler 30 ml.

Péče Neovadiol Peri-Menopause pleť vyživuje a dodává jí plnější vzhled. Vánoční dárkové balení obsahuje Peri-Menopause vyplňující liftingový denní krém 50 ml a Peri-Menopause vyplňující revitalizační noční krém 50 ml.

Péče Neovadiol Post-Menopause intenzivně vyživuje, pomáhá vyhladit pleť a obnovit pocit komfortu. Vánoční darkové balení obsahuje denní péči Neovadiol Post-Menopause 50 ml a noční péči Neovadiol Post-Menopause 50 ml.

Dermokosmetika z řady Homme navržená přímo pro muže. Vánoční dárkové balení obsahuje péči o pleť Hydra-Mag C 50 ml, cestovní balení sprchového gelu Hydra-Mag C 100 ml a klinicky testovaný antiperspirant Clinical Control 96H 50ml.

Najít lékárnu