OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

XMAS-BANNERS-&-LANDINGPAGE_CZ_2023

Dopřejte svým blízkým vánoční balíčky Vichy

LIFTACTIV B3
Dermokosmetika speciálně vyvinutá pro redukci pigmentových skvrn. Vánoční balení obsahuje: B3 sérum proti pigmentovým skvrnám a vráskám 30 ml a B3 krém proti pigmentovým skvrnám SPF 50 s ochranou proti slunečnímu záření 50 ml.

LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST
Mimořádná účinnost proti stárnutí pro korekci všech známek úbytku kolagenu v pleti. Liftactiv Collagen Specialist denní krém 50 ml a Liftactiv Collagen Specialist noční krém 50 ml.

NEOVADIOL POST-MENOPAUSE
Bojuje proti známkám stárnutí tím, že reaktivuje mechanismy pleti: povadlost, hutnost, vrásky. Vánoční balení obsahuje: Neovadiol Post-Menopause Denní krém 50 ml a Neovadiol Post-Menopause Noční krém 50 ml.

NEOVADIOL PERI-MENOPAUSE
Pomáhá zmírnit problémy pleti v období menopauzy a obnovuje pružnost a vitalitu pleti. Vánoční balení obsahuje: Neovadiol Peri-Menopause denní krém 50 ml a Neovadiol Peri-Menopause noční krém 50 ml.

HOMME
Řada Vichy Homme je určena speciálně pro muže. Vánoční balíček obsahuje péči o pleť Hydra Mag C+ 50 ml, sprchový gel Hydra-Mag C 100 ml a antiperspirant deodorant Clinical Control 96H 50 ml.

Najít lékárnu