OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít
VanoceWeb5Balicku01_CZ.jpg

UDĚLEJTE SVÝM BLÍZKÝM RADOST DÁRKY OD VICHY

Máte možnost výběru z 5 druhů taštiček dle potřeb Vaší pleti, nebo pleti Vašich blízkých:

Péče Minéral 89 s obsahem 89 % termální vody Vichy vulkanického původu a kyseliny hyaluronové tonizuje a hydratuje Vaši pleť. Dárkové balení obsahuje Minéral 89 hyaluron-booster 50 ml a  hyaluron-booster oční 15 ml.

Péče Liftactiv Collagen Specialist je určena pro komplexní péči proti vráskám a ztrátě kolagenu v pleti. Dárkové balení obsahuje zpevňující denní péči Liftactive Collagen Specialist 50mlAnti-age masku na obličej s kyselinou hyaluronovou 50 ml.

Péče Liftactiv Supreme je určena pro vyhlazení a zpevnění pleti a redukci vrásek. Dárkové balení obsahuje Liftactiv Supreme denní péči pro normální až smíšenou pleť 50 mlLiftactiv Supreme noční péči 50 ml.

Péče Neovadiol Compensating Complex dodává hydrataci a navrací pleti zářivější a mladistvější vzhled. Dárkové balení obsahuje Neovadiol compensating complex denní péči pro normální až smíšenou pleť 50 mlNeovadiol compensating complex noční péči 50 ml.

Péče Neovadiol Magistral dodává pleti lipidy pro posílení její přrozené ochranné bariéry a udržení hydratace. Dárkové balení obsahuje Neovadiol Magistral 50 mlNeovadiol Magistral noční 50 ml.

Vánoční taštičky pořídíte v partnerských lékárnách nebo online na Lékárna.cz, Benu.cz nebo Dr.Max.cz.

Najít lékárnu