OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Anti-sensitivity

Acts instantly from the first use.*
48-hour scalp soothing.*
Anti-itch.
Strenghtens sensitized fiber.

*Clinical study on 37 subjects (Ultra soothing shampoo for dry hair) and 43 subjects (Ultra soothing shampoo for normal to dry hair)

  OBJEVTE ÚČINNOST ULTRAZKLIDŇUJÍCÍ ŘADY

  2 KLINICKÉ STUDIE

  Výrazný zklidňující účinek již po první aplikaci šamponu*

  2 dny po aplikaci
  výrazný přetrvávající zklidňující účinek pocitu svědění a celkového diskomfortu*

  Výrazný zklidňující účinek po 3 týdnech používání*

  ODPOVĚDI NAŠICH DERMATOLOGŮ

  3 OTÁZKY PRO NAŠE
  DERMATOLOGY

  Co je citlivá vlasová pokožka?

  O vlasové pokožce mluvíme v případě, že pozorujeme symptomy jako svědění, pálení, píchání či bolest. Tyto fyzické pocity jsou pro citlivou vlasovou pokožku charakteristické.

  JAKÝ JE ROZDÍL mezi citlivou vlasovou pokožkou a alergickou reakcí?

  Alergická reakce se objevuje v případě, že dojde ke konfliktu mezi specifickou látkou a imunitním systémem pokožky osob s predispozicí reakce na tento podnět. Objevuje se zánět, svědění a bolest. Tento stav lze vyřešit odstraněním daného alergenu, u citlivé vlasové pokožky však neexistuje spojitost mezi alergizujícími látkami a samotnou citlivostí. Citlivost vlasové pokožky se nicméně s přítomností alergenů může zvýšit.

  Jak nejlépe řešit problém s citlivou vlasovou pokožkou?

  Příčiny citlivé vlasové pokožky dnes nejsou známé. Uvádí se, že s citlivostí vlasové pokožky se setkáváme častěji u pacientů, kteří trpí vypadáváním vlasů, mají mastnou či suchou pokožku hlavy. Spouštěcími faktory citlivosti může být horko, nízké teploty, znečištění, emocionální změny, suché vlasy, vlhký vzduch, voda nebo některé složky obsažené v šamponech.

  Loading...