CAPITAL SOLEILMulti-protekční sprej proti dehydrataci pokožky. Ochrana před solí a chlorem SPF 50+ Velmi vysoká ochrana

Ochranný sprej - Ochrana těla

První ochranný sprej od Vichy pro milovníky vody s pokožkou náchylnou na dehydrataci. Tento nový sprej, obohacený o kyselinu hyaluronovou, pomáhá chránit pokožku před dehydratací způsobenou chlorem a/nebo solí.

 • Voděodolný
 • + 28 % hydratace po 2 vykoupáních ve slané vodě (SPF 50+)*
 • + 30 % hydratace po 2 vykoupáních ve chlorované vodě (SPF 50+)*

* Evaluační metoda: Korneometr. 24 subjektů, mono-aplikace. Porovnání ošetřené a neošetřené pokožky. Hodnocení: před aplikací (T0), po 1. koupání ve slané vodě (T15), po 15 minutách schnutí (T35); po 2. koupání a následných 15 minutách schnutí (T70).
   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYAlespoň každé dvě hodiny
   TEXTURAMléko
   SPF FAKTOR50+

   Stárnutí pleti a pigmentové skvrny lze řešit

   Tmavé skvrny pokožky patří mezi nejčastější problémy, které ženy kromě vrásek od určitého věku řeší. Pigmentové skvrny se projevují především na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často bývá používáno ,,stařecké skvrny“, protože kvůli nim pokožka vypadá starší.

   Tipy, jak v zimě ochránit pleť před poškozením v důsledku UV záření

   I když si to mnoho z vás nemyslí, zimní slunce může pleť poškodit a ovlivnit vznik slunečních skvrn i vrásek. Vysvětlíme vám, jak se v zimě vyhnout poškození pleti vlivem UV záření.

   Proč je potřeba denně používat opalovací krém s spf faktorem?

   Věděli jste, že faktory vnějšího prostředí (UV záření a znečištění) jsou zodpovědné až za 80 % stárnutí pleti?* Čtěte dál a zjistěte, proč je každodenní ochrana pomocí SPF faktoru pro budoucnost pleti tak důležitá.

   Chystáte se na festival? Udržte svou pleť svěží po celou jeho dobu!

   Letní festivalová sezóna je v plném proudu. Co sbalit a na co nezapomenout, aby vaše pleť zůstala po celou dobu svěží? Máme pro vás několik tipů, které vám usnadní situaci a nezatíží batoh!