OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

VYBERTE SI V LÉKÁRNÁCH PÉČI VHODNOU PRO VAŠI PLEŤ OD ODBORNÍKŮ VICHY!

Využijte nyní naší jedinečné nabídky: při koupi 2 produktů péče o pleť získáte slevu 300 Kč. Pokud si koupíte 3 produkty péče o pleť, získáte dokonce slevu 500 Kč*

MINÉRAL 89:
Každodenní dávka síly pro vaši pleť. Produkty Minéral 89 dodávají pleti potřebnou hydrataci a posilují kožní bariéru. Pomáhají tak chránit vůči negativním vlivům na pleť, jako jsou znečištěný vzduch, stres a únava. Ikonický Minéral 89 Hyaluron-Booster pleť hydratuje, posiluje a vyplňuje. Doporučujeme kombinovat s oční péčí Minéral 89, která pomáhá redukovat tmavé kruhy pod očima díky obsahu kofeinu.

SLOW ÂGE:
Řada Slow Âge je pro všechny ženy, které jsou vystaveny negativním vlivům prostředí (UV záření, znečištění, stres) a které chtějí korigovat jimi zapříčiněné první projevy stárnutí a zpomalit jejich další vznik. Účinné aktivní látky jako Bifidus, Baicalin nebo Resveratrol pomáhají proti prvním vráskám, jemným linkám nebo nejednotnému zabarvení pleti, a zároveň přinášejí mladistvý a rozjasněný vzhled pleti.

LIFTACTIV SUPREME:
Mimořádná anti-agingová péče o pleť pro každodenní korekci známek stárnutí, jakými jsou především vrásky, ztráta pevnosti a mdlý tón pleti. Díky ingrediencím Neohesperidinu a Rhamnose je pleť pevnější a vrásky vyhlazené. Liftactiv - odhalte zářivou pleť, která vypadá mladší!

LIFTACTIV SPECIALIST:
Podpořte svou pleť efektivně a přirozeně v boji proti stárnutí. Inspirovaný neinvazivní estetickou dermatologií, plný nejúčinnějších aktivních látek přírodního původu používanými v dermatologii, Liftactiv Specialist napomáhá pleti v boji proti stárnutí.

NEOVADIOL:
1. řada péče o pleť  od Vichy vyvinutá pro ženy, které prochází obdobím menopauzy. Péče o pleť Neovadiol využívá pro zlepšení objemu, elasticity a hutnosti pleti zpevňující Proxylane v kombinaci s dalšími aktivními ingrediencemi. Pomáhá tak redukovat dopady menopauzy na vzhled pleti – pro zlepšení hutnosti, více vyrýsované kontury obličeje a zářivý vzhled.

NEOVADIOL MAGISTRAL:
Balzám pro obnovu hutnosti zralé pleti, vhodný pro ženy po období menopauzy. Účinné složení pomáhá pleti dodat lipidy, posiluje ochrannou kožní bariéru a udržuje hydrataci v pleti.

SEZNAM LÉKÁREN
*Sleva 300 Kč platí při nákupu alespoň jednoho produktu (pleťový krém, sérum, přípravek ochrany před sluncem na obličej nebo make-up) a druhého produktu z řad čištění, pleťových krémů, sér, přípravků ochrany před sluncem na obličej nebo make-upů. Sleva 500 Kč platí při nákupu alespoň dvou produktů (pleťové krémy, séra, přípravky ochrany před sluncem na obličej nebo make-upy) a třetího produktu z řad čištění, pleťových krémů, sér, přípravků ochrany před sluncem na obličej nebo make-upů. Akce platí do 29. 2. 2020 v partnerských lékárnách Vichy. Finální ceny produktů určuje lékárna. Slevy se nevztahují na pleťové masky (2× 6 ml) a balzámy na rty Vichy a nelze je kombinovat s jinými zvýhodněnými akcemi.