OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

UDĚLEJTE SVÝM BLÍZKÝM RADOST DÁRKY OD VICHY

NYNÍ MÁTE JEDINEČNOU ŠANCI ZAKOUPIT VÁNOČNÍ BALÍČEK SE DVĚMI PRODUKTY SE SLEVOU -40 % NA DENNÍ PÉČI V BALÍČKU.*

Každý balíček obsahuje praktickou kosmetickou taštičku a denní a noční péči. Máte možnost výběru ze 4 druhů taštiček dle potřeb Vaší pleti, nebo pleti Vašich blízkých:
SLOW ÂGE: Péče určená pro zpomalení prvních znaků stárnutí pleti jako jsou vrásky, jemné linky nebo nejednotné zabarvení pleti. Účinné ingredience Bifidus, Baicalin a Resveratrol přinášejí mladistvý a rozjasněný vzhled pleti.
LIFTACTIV: Péče určená pro korekci vrásek. Díky ingrediencím Neohesperidinu a Rhamnose je pleť pevnější a vrásky vyhlazené.
NEOVADIOL: Remodelační péče určená pro obnovu hutnosti pleti pro ženy v období menopauzy. Složení obohacené o Proxylane pomáhá navrátit plnost a hutnost pleti a kontury vypadají více vyrýsované.
NEOVADIOL MAGISTRAL: Balzám pro obnovu hutnosti zralé pleti, vhodný pro ženy po období menopauzy. Účinné složení pomáhá pleti dodat lipidy , posiluje ochrannou bariéru a udržuje hydrataci v pleti.

SEZNAM LÉKÁREN
Nabídky můžete využít v partnerských lékárnách do vyprodání zásob.
* Sleva se vztahuje na denní péče ve vánočních balíčcích. Konečná cena je stanovena lékárnou a může se na různých místech lišit.