OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SPECIÁLNÍ ANTI-AGE NABÍDKA
Vyzkoušejte vhodnou anti-age rutinu krok za krokem

Nyní se speciální nabídkou:
Získejte jako DÁREK taštičku miniproduktů k nákupu nad 690 Kč*


Každá z anti-age taštiček obsahuje Minerální micelární vodu Pureté Thermale (100 ml), MINÉRAL 89 Hyaluron-Booster (4 ml) a péči vhodnou pro daný typ pleti.

Vybrat si můžete na základě potřeb Vaši pleti z 2 druhů taštiček:
SLOW ÂGE – Pro zpomalení prvných projevů stárnutí pleti způsobeným vlivem expozomu. Taštička Slow Âge obsahuje noční krém SLOW AGE (15 ml).
NEOVADIOL – Pro dodání hutnosti a pružnosti zralé pleti v období menopauzy. Taštička Neovadiol obsahuje denní péči NEOVADIOL Compensation Complex pro normální až smíšenou pleť ( 15 ml).


Jak postupovat při každodenní anti-age péči?
1. krok Vaši rutiny použijte účinnú micelární vodu obohacenú o Termální vodu Vichy vulkanického původu a zklidňující panthenol. V jednom kroku čiští pleť a odstraňuje make-up z obličeje a očí. Jako
2. krok posilněte kožní bariéru oblíbeným boostrem Minéral 89. Pleť se po použití stáva odolnejší a plnejší díky udržení hydratace v pokožce. Následne, jako
3. krok v závislosti na denní době aplikujte denní nebo noční péči.

SEZNAM LÉKÁREN
*Platí od 1.3. v partnerských lékárnách Vichy do vyprodání zásob k nákupu jakýchkoli produktů Vichy v hodnotě nad 690Kč. Nabídky nelze sčítat. V nabídce 2 typy taštiček: Neovadiol a Slow Âge do vydání zásob.