OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít
VYZKOUŠEJTE NEJNOVĚJŠÍ INOVACE OD VICHY

VYZKOUŠEJTE NEJNOVĚJŠÍ INOVACE OD VICHY

JAKO DÁREK K NÁKUPU NAD 690 KČ* OBDRŽÍTE NYNÍ TAŠTIČKU PLNOU INOVACÍ Z OBLASTI FRANCOUZSKÝCH VULKÁNŮ

Nyní máte jedinečnou šanci vyzkoušet kompletní rutinu od Vichy plnou inovací! Jako 1. krok použijte ikonický Minéral 89 Hyaluron-Booster pro hydrataci, posílení a vyplnění pleti. Následně aplikujte v závislosti na denní době denní nebo noční péči.

Každá z taštiček obsahuje kromě Minéral 89 Hyaluron-Boosteru a vzorku make-upu Minéralblend také jednu z posledních inovací značky Vichy:

- Liftactiv Collagen Specialist: Péče proti vráskám a ztrátě kolagenu v pleti inspirovaná trendem neinvazivních estetických zákroků. Pomáhá pleti stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Účinné složení obsahuje Peptidy proti stárnutí pleti a Vitamin C proti pigmentaci.
- Neovadiol Phytosculpt: Péče na krk a obličej zaměřená na pokles hutnosti pleti a povadání kontur, k němuž dochází v období menopauzy. Díky účinnému složení obohacenému o fytosteroly a Proxylan pomáhá tato péče zvýšit pevnost pleti, kontury působí více vyrýsovaně a zdají se remodelované.
- Slow Âge noční péče: Přírodně zbarvená gelová péče, která se lehce vstřebává do pokožky, s obsahem antioxidačních aktivních látek proti stárnutí pleti: resveratrol a baicalin. Během noci pleť vyhlazuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky.

Taštičku můžete volit dle potřeb Vaší pleti:

· LIFTACTIV – Vrásky, ztráta kolagenu v pleti, ztráta pevnosti a nejednotný tón pleti.
· NEOVADIOL – Vrásky na krku a povadlé kontury obličeje.
· SLOW ÂGE – První projevy stárnutí pleti.

Seznam lékáren
*Nabídky můžete využít v partnerských lékárnách do vyčerpání zásob dárků.
Platí při nákupu přípravků péče o pleť z řad čištění, krémů, boosterů, sér na obličej a make-upů v celkové hodnotě nad 690 Kč.