NOVINKA Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Close

OK

OKCancel

Thank you

Close

Mineralizující voda Vichy: 5 dobrých důvodů, proč se sprejovat

Pokud se chcete pyšnit dokonalou a svěží pletí, sáhněte po Mineralizující vodě Vichy. V koupelně, v kanceláři, po sportu… Existuje asi tisíc a jeden důvod, proč se nastříkat.

#1 Mineralizující voda Vichy v koupelně: pomáhá pleti skvěle nastartovat den

Každé ráno svou pleť probuďte jemnou, osvěžující mlhou z Mineralizující vody Vichy. Váš obličej okamžitě zaplaví příval energie. Mineralizující voda Vichy totiž obsahuje 15 minerálů, a proto pleť posiluje. A to je dost síly a osvěžení, abyste mohli čelit dni, který máte před sebou.

#2 Mineralizující voda Vichy po výletu do města: pro méně citlivou pleť

INSIDE IMG-Vichy-Mineralizing-Water-5-smart-reasons-to-spritzSkútr, auto, metro, kolo... Všichni se do práce nějak dopravujeme. Ve městě na nás ale číhá znečištění! Sprejování Mineralizující vodou Vichy vám umožní zmírnit citlivost své pleti a bojovat proti otokům, jejichž příčinou může být právě znečištění. Mineralizující voda Vichy se také postará o vyvážení pH pleti.

#3 Mineralizující voda Vichy v práci: bojujte proti klimatizaci

Pokud vás příchod léta naplňuje pocitem radosti, vaše pleť s návratem klimatizace do kanceláře spíše trpí… Vlivem klimatizace s postupujícím dnem dochází k velmi rychlé dehydrataci obličeje a k narušení hydrolipidického filmu. Velká sklenice vody a trocha Mineralizující vody Vichy nasprejovaná na obličej zajistí, že pleť bude okamžitě zklidněná.

#4 Mineralizující voda Vichy po cvičení: krok ke svěžesti

45minutová lekce stepu je skvělá pro vnitřní očistu, ale váš obličej bude rudý jako rajče. Mineralizující voda Vichy vše napraví. Chladí a zklidňuje, obnovuje ranní jas pleti a tělu dodává pocit obrovské svěžesti.

#5 Mineralizující voda Vichy: každý večer jako doplněk při odličování

Svou rutinu čistění pleti zakončete pořádným nasprejováním obličeje Mineralizující vodou Vichy. Její koktejl 15 minerálů během noci stimuluje regeneraci pleti.

Náš ikonický přípravek

Nejčtenější

go to top