NOVINKA Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Close

OK

OKCancel

Thank you

Close

Idéalia řešení pro svěží a krásnou pleť

Proč také nechtít rutinu péče o pleť přizpůsobenou na míru vašim potřebám, která by byla dokonale adaptovaná na změny ročních období, se kterými se vaše pleť potýká?

Od suché a olupující se pokožky v podzimním a zimním období po letní problémy s pletí, jako je nadměrný lesk nebo přebytek mazu… Přípravky z řady Idéalia jsou vytvořeny tak, aby vyřešily jakékoli sezónní potíže vaší pleti. Sestavte si rutinu péče pro krásnou pleť, která bude fungovat v každém ročním období.

Jaro a léto: lesk si držte od těla a získejte svěží rozjasnění

V jarních a letních měsících vás může vlivem horka a vlhka trápit mastnota pleti bez ohledu na to, zda máte mastný typ pleti. Možná tedy budete hledat hydratační přípravek, který by vám pomohl dosáhnout zmatněného neutrálního finiše – ale kromě toho chcete také udržet hydrataci a bojovat proti prvním projevům stárnutí pleti, abyste stále vypadala svěže. K dosažení krásné pleti bez lesku vám naštěstí pomůže rutina péče Ideália, a to bez ohledu na to, jak vysoko vyšplhá teplota na teploměru. Doplňte Vyhlazující a rozjasňující denní péči Idéalia kapkou Idéalia Life séra – jde o dokonalé řešení, které sjednotí, vyhladí a zjemní vaši pleť a dodá vám svěží, rozjasněný vzhled, po kterém toužíte. Sérum také chrání pleť před znečištěním, které může v letních měsících dosahovat maxima.

Podzim a zima: vyživujte a hydratujte

Na podzim a v zimě bude nejspíš vaše strategie pro dosažení krásné pleti jiná, protože budete čelit chladnějšímu počasí, které může být příčinou suchých míst na obličeji, a pleť se vlivem těchto teplotních změn může také olupovat. S tímto problémem se můžete potýkat i tehdy, pokud máte spíše mastnou pleť. Nejlepším kosmetickým arzenálem pro vás v tomto případě bude Ideália denní krém pro suchou pleť v kombinaci s Idéalia Life sérem. Tyto přípravky pomohou pleti obnovit hloubkovou hydrataci, dodají jí jemnost, zastaví šupinatění a vám vrátí váš přirozený jas. Sérum pleť chrání před stresem z okolního prostředí, čistí a stahuje póry a vy díky němu opět zazáříte. Co se týče smíšené až mastné pleti, je čas přejít z Gel-krému na klasický Idéalia denní krém, abyste pleti dodali výživu, kterou si v tomto ročním období žádá, aniž byste ji zbytečně zatížili nebo zamastili.

Nejčtenější

Péče o pleť

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

Přečíst článek

Životní momenty

Problematická pleť a její vliv na sebevědomí

Rozšířené póry, pupínky, jizvy po akné a nerovnosti. Problematická pleť nemá jen fyzické důsledky, ale především psychické. Jak s nimi bojovat? Přečtěte si inspirativní „doporučení“ životní koučky Kamily Jetmarové, jak si zvednout a udržet sebevědomí.

Přečíst článek

Make-up

Proměna s Dermablendem

Tým Vichy a časopis Cosmopolitan na začátku ledna hledal nové tváře řady Dermablend. Vybrané dívky pak čekal den profesionálního focení a stylingu. Podívejte se s námi, jak Dermablend dokáže vykouzlit úsměv na rtech a zvednout sebevědomí.

Přečíst článek

go to top