NOVINKA Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Close

OK

OKCancel

Thank you

Close

Síla Mineralizující termální vody zrozené ve francouzských vulkánech pro silnější pleť.

Mineralizující termální voda Vichy

Síla Mineralizující termální vody Vichy pro silnější pleť

Termální voda Vichy pramení přímo v srdci Francie v chráněné oblasti Auvergne. Během své tisícileté cesty do hloubky 4 000 metrů absorbuje 15 minerálů a minerálních živin, které jsou pro pleť nepostradatelné.

Objevte zdroj síly Mineralizující termální vody Vichy, která je zároveň hlavní aktivní ingrediencí ve všech přípravcích péče Vichy.

Závazky

Průkopník v dermokosmetice

Doktor Haller objevil termální vodu Vichy, když se začátkem 20. století stal ředitelem Termálního centra Vichy. Jako první využil jejích  terapeutických účinků v kosmetice, a založil tak značku Vichy.

Jako průkopník dermokosmetiky vytvořil nové péče o pleť přesně podle typu pleti, v lékárnách uvedl první sérum a zavedl kosmetické poradenství pro ženy. Ke všemu mu dopomohlo jeho medicínské vzdělání.

Zrození Vichy

 • 50 př.n.l.
  Prameny byly díky svým unikátním účinkům na pokožku uctívány Kelty a později také Římany a staly se oblíbeným místem ke koupání.
 • 1677
  Po návratu z Vichy, markýza de Sévigné vychávalila výhody termální léčby na dvoře Ludvíka XIV a tím zavedla nový trend.
 • 1861
  Napoléon III. prohlásil Vichy největšími termálními lázněmi dv Evropě.
 • 1931
  Laboratoře Vichy byly založeny dermatologem působícím v termálním centru, Dr. Hallerem, a ředitelem společnosti Grenoville Perfumes, Georgem Guérinem. První dermokosmetická řada nesla název Les Secrets de Vichy.
 • 1961
  Vichy otevřelo továrnu 4 km od termálních pramenů. Benefity termální vody jsou součástí všech přípravků VICHY.

Institut Vichy - Zdroj síly pro vaši pleť

přehrát

Rituál pro regeneraci pleti

V Institutu Laboratoří Vichy, pouhých pár kroků od pramene, ve francouzském termálním městě Vichy mineralizující voda skutečně našla své využití, a to v protokolech péče, které byly vyvinuty a schváleny odborníky. Cílem těchto protokolů je přeměnit, obnovit a regenerovat vaši pleť tak, aby byla silnější.Termální voda našla své využití pouhých pár kroků od svého pramene - v Institutu Laboratoří Vichy. Je soužástí všech protokolů péče, které byly vyvinuty a schváleny odborníky. Cílem je přeměnit, obnovit a regenerovat vaši pleť tak, aby byla silnější.

Každý rituál vychází z vaší osobní diagnostiky pleti, zohledňuje stav vaší pleti i životní styl a přeměňuje vaši pleť krok po kroku. Účinky jsou znatelné již po prvním ošetření.

Vaše personalizované ošetření: rituál pro přeměnu vaší pleti

Váš dermoporadce z francouzského Institutu Vichy vám předá Váš osobní program kosmetické péče, který doplní Mineralizující termální vodu Vichy. Program zahrnuje veškeré rituály s přípravky Vichy, automasážní techniky a doporučení ohledně výživy.

Nechte se námi vést. Pochopíme vás, bude vás hýčkat a budeme vám radit. Vše je navrženo tak, abychom vás mohli stále podporovat, abyste si mohli užít chvíli regenerace a abyste si tento pocit mohli užívat i po ukončení vašeho pobytu.

Vaše Diagnostika pleti

Vaše personalizovaná rutina péče o pleť

Vyčleňte si pár minut a odpovězte na otázky o vašem životním stylu a aspektech své pleti, které byste rádi zlepšili.

Sestavíme vám rutinu péče, která bude vyhovovat vaší pleti, a doplníme ji personalizovanými tipy.